Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hónapos kisfiam nem...

A 6 hónapos kisfiam nem szeret hason lenni, aludni pedig aztán végkép nem szeret? Valami baja lehet?

Figyelt kérdés
A kisfiam most lesz 6 hónapos. Át tud már fordulni a hasára,de nem nagyon szeret hason lenni. Van hogy egész sokáig bírja és játszik,de gyakrabban fordul elő, hogy beidegesedik és sír. Minden nap szoktam hasra fordítani, többször is. Az alvásnál is próbálkoztam hasra tenni,mert azt olvastam hogy úgy mélyebben tud aludni,de nem akarja a fejét letenni. Amikor elfárad, leteszi az arcát és sír,de oldalra nem akarja fordítani a fejét. Ha erőltetem még mérgesebb lesz. Valami baja van,vagy majd megszokja?
2009. febr. 18. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nincs semmi baja, nyugi! Ha amúgy jól alszik, eszik, iszik, pisil, kakil, játszik, nevet :) s gondolom igen! Az én 7,5hós babám is ez a tipus, ők a hason fekvést nem szeretik, ennyi. Majd rájönnek később, hogy pedig milyen jó dolog az. Nekem most oldalt alszik a kisfiam. Néha átfordul hasra, és alszik ugyan, de amint felébred nyöszög h vki fordítsa vissza. Nyugi, majd szépen lassan rájönnek a dolgokra. Nekem is hason játszik ha átfordul napközben és elég sokat van úgy, de ha megunja akkor nálunk is jön a nyöszögés, a kis bömbi... Nem erőltetem csak nagyon minit. idő idő idő... Jó babázást :)
2009. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
nálunk is ez a helyzet, már 8 hónaposak vagyunk.nincs semmi baja.mostanában már 1 rövid időre elvan,szerintem szépen lassan menni fog ez, csak lusta.
2009. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
hát nálunk is ez a helyzet!néha tök jol elven hason,de sürün inkább ordit!
2009. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom sem szeret hason lenni 8 hónapos.

Nem is mászik de gurul oda vissza. Épp ma voltam vele doktornéninél és ő mondta,hogy mivel ő kicsit testes baba lusta.De azért én kértem a Neurológiára 1 beutalót nézzék meg biztos ami biztos,mert veszteni nem veszítek vele.Csak Áprl.1-re kaptunk :P időpontot addigra lehet,hogy elindul.

Amúgy hány óránként eszik a babád? Azért kérdezem,mert lehet,hogy tele van a pocija és maradt bent 1-2 légbuborék(büfi) és az bántja.Vedd fel ha nyügi és ha megnyugszik tedd vissza.Lehet,hogy 20szor el kell majd ezt játszani,de ne hagyd sírni,mert később nehezebb lesz megnyugtatnod.

Kitartás.

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!