Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok aludni annyira...

Nem tudok aludni annyira feltem a kisfiam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Menjek dokihoz? Nem fog furan nezni ram? Nem tudom, hogy miert van ez de ahogy eljon az este es le kell fekudni nem tudok elaludni. Szornyu gondolatok jarnak a fejemben. Mi van ha ejjel elraboljak, ha almaban megfullad vagy valaki bejon a lakasba es bantalmazza, tuz ut ki... es meg a jo eg tudja mi jut eszembe. Nem tudom mar mit tegyek mert hulla vagyok. Kozben dolgozom is minden nap 8 oraba es mar nagyon faradt vagyok. Ejjel orankent felriadok, izzadok, nem tudok visszaaludni mert egybol valami szornyu jut az eszembe. :( Napkozben semmi bajom azon kivul, hogy allva el tudnek aludni.

18 honapos es mar eleg regota tart ez az allapot de ennyire nem volt sulyos. csak kb. 2-3 honapja lett ennyire rossz. Szerintetek valami altato segitene?


2011. aug. 17. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban nem ártana egy pszichológust felkeresned. Neked persze furán hangzik ez ami veled történik, de hidd el ő naponta hall ilyesmiket, sőt még cifrábbakat is. Ő tud rajtad segíteni, ha kell altatóval esetleg nyugtatóval. Egyikőtöknek sem tesz jót ha te nem alszol.
2011. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Húú, ez már tényleg nem vicc, szegény! Szerintem keress fel egy pszichológust (nem bántani akarlak!!!, sokszor csak az segít és megváltás utána ahogy felszabadul az ember....).

Ha már hónapok óta tart nem hiszem, hogy lenne más megoldás:-(

Vagy esetleg agykontroll, meditáció segíthet.

Remélem rendbe jössz!!

Üdv!

2011. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem normális állapot, ne hagyd ennyiben, hallgass az előzőkre, ez szülés utáni deprssszió lehet.
2011. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen lanyok, megerositettek abban a tudatban, hogy tenleg fel kene keresnem egy orvost. Koszonom nektek, hogy nem neztetek vagy hurrogtatok le emiatt. Tenleg nagyon rossz. :(
2011. aug. 17. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a meló miatt van. Lehet hogy simán kevés az együtt töltött idő naponta. Én lehet hogy meggondolnám a helyedben, hogy otthon legyek inkább vele. Nehéz dolgozni és közben teljes értékű anyának maradni ilyen pici gyereknél.
2011. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is keres egy dokit, mert ez nem jó. Ha visszamentél dolgozni, gondolom más van egész nap a babáddal és tudat alatt lehet lelkiismeret furdalásod van, egy jó pszichológus biztosan tud segíteni.

Nekem is szoktak ilyen gondolataim lenni, pl. 5 x megnézem, hogy be van-e zárva azajtó, nehogy valaki elvigye éjszaka a gyereket, de én azért tudok aludni.

2011. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek es itt sajnos csak 1 ev a gyes. Munkam viszont nagyon jo van es vartak vissza. Nem akartam elszalasztani mert a mai vilagba... :( 1 evig tartjak a munkahelyet utanna he nem jossz vissza akkor sajnos elveszited. A kisfiam csak 6 orat van bolcsibe hetfotol-pentekig mert en viszem 9-re es a ferjem hozza 3-kor. Ha jo ido van mennek a jatszoterre es en egybol megyek oda munka utan 17:10-re mar ott vagyok. rengeteget jatszunk, 18:30-kor vacsorazunk, utanna is jatszunk es aztan lefekves. Reggel 8:10-kor indulunk a bolcsibe, magallunk a tonal, kacsakat, mokusokat etetunk (ha nem esik az eso). Hetvege meg termeszetesen a csalade. Sokat megyunk kozossegbe, baratokhoz vagy otthon grillezunk a kertbe, allatkertbe, tengerpartra (30 percre lakunk a tengertol). Most is voltunk 3 hetig nyaralni otthon a Balatonon. Neha veszek ki szabadsagot is amit kettesbe toltok a kisfiammal meg neha a baratnommel (neki is van egy 1 eves kislanya). Ritkabban de jon edesanyam is segiteni kb. 3 havonta. Ezen a terne nincs gond. Kisfiam imadja a bolcsit, szeret "festeni", sutit sutni, szaladgalni a tobbi gyerekkel. Van egy kis baratja is, mindig amikor meglatjak egymas nagy a vidamsag. Ahogy kiszallunk az autobol a bolcsinel meg sem var, mar rohan befele. Tehat emiatt nincs igazan lelkiismeret furdalasom, csak ez az iszonyatos feltes ami este jon ram. A munkam nem stresszs (most is netezek :) ), irodai munka, nagyon rendesek a kolegak tehat emiatt nem lehet. De tenleg szules utan kezdodott csak akkor nem volt ennyire rossz. Neha ramjott ez az erzes estenkent de a hormonoknak letudtam. Na de azota mar eltelt 18 es fel honap. :( Kivancsi leszek mit mond a doki. Augusztus 30-ra kaptam idopontot a hazidokihoz (kozben hivtam oket) es majd o adhat beutalot pszihologushoz. Sajnos itt igy mukodik a rendszer. Egybol nem mehetek, a hazidokin at kell esni eloszor. Koszonom megegyszer mindenkinek.
2011. aug. 17. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem azt mondtam, hogy te hiányzol a gyereknek, hanem azt hogy ő hiányzik neked. Mert igenis csomó mindenből kimaradsz, még a férjed is többet van vele. Engem is beadtak viszonylag korán a bölcsibe, anyum a mai napig bánja.
2011. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez abszolút szorongás!Pszicháter ajánlott.

Én is szedek rá gyógyszert!

2011. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!