Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van isteni jó babája?...

Kinek van isteni jó babája? Itt csak problémákrol lehet olvasni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó a babám. Bár ő már a családban a 4. baba, így rutinosk vagyunk:)))
2009. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
ez az oldal azért van!ha valakinek egy áldott jó probléma mentes babája van az nem ir ide!
2009. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekeeeem!

8 hetes a tündér kisfiam. Mostmár azt mondom, nagyon jó baba. 6 hétig majd megőrültem vele, annyit sírt. Azt hittem hasfájós pedig nem is az. Egyszerűen csak meg kellett tanulnom a jelzéseit. MAjd két hete már szinte egyszer sem sírt, inkább csak nyekergett, mert már azonnal tudom, mi lehet a baja. Nálunk egyébként a legnagyobb gond az volt, hogy az ölemben próbáltam altatni, és egyre csak sírt. Végül rájöttem, hogy azt szereti , ha a babakocsiban ringatom el. :) Szóval, most, hogy összeszoktunk, már nincs problémánk, nagyon boldogok vagyunk. :)

2009. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányomnál jobb babát el sem tudok képzelni, 1. baba, most 4,5 hónapos.

Nagyon jó baba, szépen elalszik egyedül, már átalussza az éjszakákat, jó étvágya van, mindig mosolyog, sokszor olvasok neki mesét, vagy együtt játszunk, de nem sír, akkor sem, ha egy kicsit egyedül kell játszania. Mindenre van időm mellette, főzni, takarítani, stb.


Mondjuk az elejétől fogva, külön szobában aludt, és nem hagytam, hogy felkapkodják.


Tényleg egy tünemény, boldog, kiegyensúlyozott baba, sokan irigyelnek is érte :D

2009. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem is tudtam csak a gondokrol lehet kérdezni?
2009. febr. 18. 11:03
 6/15 A kérdező kommentje:
de rendesek vagytok ! olyan jó olvasni!!!
2009. febr. 18. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen bármit lehet itt kérdezni, ami babával kapcsolatos :)
2009. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem akinek jó a babája nem kérdez, mert neki nincs mit :) azért kérdezünk, mert problémánk/kérdésünk/gondunk van.
2009. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És mit kérdezzünk? A babám jó, nem sír, eszik rendesen, alszik éjjel, ez baj?

Az én lányommal sincs sok gond, csak nehezen alszik éjjel, sokszor felébred, néha nehezen alszik vissza. Szépen eszik, jó étvágya van, mindent megeszik, amit adok neki, vidám, jókedvü, sokat nevet, huncut, ügyesen fejlődik...

De ettől még vannak "problémák",amikre itt keresek választ.

2009. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 6 hónapos a fiúnk és nagyon jó baba. Vigyorgós,éjjel alszik végig........minden nyugis

De én is szoktam kérdezni ha valamit nem tudok pl:

meddig kell ülésszükítőt használni?

egy ideig pityergett a babakocsiban,megkérdeztem valyon miért? stb :)

2009. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!