Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van isteni jó babája?...

Kinek van isteni jó babája? Itt csak problémákrol lehet olvasni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. a valyon helyett vajon-t akartam :)
2009. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 hónapos babám is nagyon aranyos,jókedvű.Az éjszakát is már átalussza,egyre ritkább amikor megébred.Általában reggel 5-ig,vagy 7-ig alszik este fél9,10-től.De ettől függetlenül nagyon cukipofi!:)Egyre többet eszik már:))
2009. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én is volt már hogy kérdeztem más témakörben is, de erre is kiváncsi voltam . Nagyon szeretek itt olvasgatni jó ez a oldal
2009. febr. 18. 12:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenki a rossz dolgokat írja le. Sokan csak tanácsokat kérnek a jövőre vonatkozóan, hogy mondjuk hogy álljanak neki a hozzátáplálásnak vagy nagyon sok kérdés arra vonatkozik, hogy milyen következő fejlődési fokozat várható a babájánál.


Az én kislányom 5 hónapos, szerintem ő is jó babának számít. Néha sírdogál, de nem hisztis, csak egy gyönyörű kisbaba :-)!


Jó olvasgatást!

2009. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon jó! A lányom is nagyon jó volt, ő most 3 éves. A 7 hónapos fiam szerintem még jobb :) Nyugodtak, kiegyensúlyozottak. Ha valakivel beszélgetek, s kérdezi a gyerekeket, lehet azt hiszik, hogy hazudok, páran furcsán néznek rám. De nem érdekel, nagyon örülök, hogy ez így van. Imádom őket.... Néha igaz van egy kis ez, az, de annyi azt hiszem belefér :)
2009. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!