Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oscillococcinumot hogy kell...

Oscillococcinumot hogy kell adagolni? 6 tubus van benne, egyszerre az egész tubust? Vagy 5 golyót vagy ez h van? K

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
én ugy szedtem hogy napi 3 tubus aztán 2 aztán a harmadik nap 1....Jobbulást??
2009. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a múlt héten egy egész tubust adtam neki megelőzés céljából és azt mondta a gyerekorvosom, hogy nem baj! A következő tubust holnap fogja kapni, addig míg vannak ezek a nyavaják a levegőbe. Biztos ami biztos, mivel a párom eladó, és jönnek mennek a bacik a munkahelyén.

Szerencsére eddig megúsztuk nem volt még beteg a kicsi lány!!

Boldog babázást kíván 9 hónapos anyuka!

2009. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy tubus egy adag. Elég drága, ha úgy nézed, hogy csak 6 tubus van benne. Hamar beszedi az ember. Először én is furcsáltam. Párom 3 nap alatt jobban lett, szerintem ez a gyógyszer segítette.
2009. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a babának adod, akkor 5 golyót kell feloldani egy kis vízben, és nem fémkanállal, hanem műanyaggal vagy fakanállal elkeverni. 6 óránként ismételhető. Ne párologtass illóolajokat a baba környezetében, míg homeopata szert alkalmazol. Ne egyen/igyon fél órával a szer előtt és után, max vizet.


felnőttnél meg:

Influenzás időszakban: hetente 1 adag, azaz 1 műanyag tartály tartalma.

Influenzás tünetek jelentkezésekor egy adagot kell bevenni, majd ezt kétszer, esetleg háromszor (6 óránként) megismételni;

Már kialakult influenza esetén naponta kétszer (reggel és este) 1 adag 1-3 napon át.

2009. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is szeretnék adni a babámnak, mert a párom beteg és nem szeretném ha elkapná... 9 hónapos a kisfickó.

adagolhatom neki úgy, h minden nap 5 golyót eszik és az egész dobozzal odaadom neki ameddig el nem fogy???

bocsánat, h kérdezek, csak pont fel akartam tenni a kérdét, mikor láttam, hogy a kedves kérdező megelőzött:))

2009. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semmi baj hogy itt tetted fel de zerintem egész tubussal kell neki.....nem 5 golyó..:D
2009. febr. 18. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak, aki kérdezett is.

Az én kisfiam 13 hónapos, most adom én is neki, azt mondták a patikában, hogy a kis fiolában lévő adagot negyedeljem neki. Tehát, hogy egyszerre kb. a negyed részét rakjam az innivalójába, és 1 nap csak kétszer adjak belőle.

Remélem tudtam segíteni:)

2 gyerekes anyuka

2009. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ok, köszi szépen:)) akkor így fogom tenni
2009. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim-aki homeopátiás orvos is!-h a kis fiolát nyugodtan harmadoljuk,megelőzés céljából 1/3 fiola/hét.Így is elég drága!!!Nem baj,ha az egészet beadod egyszerre,de felesleges,mert attól nem lesz hatásosabb!!!
2009. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Sziasztok!


Olvassátok már el a dobozon lévő infót!!!!!

1 db tubus megelőzés céljából!!!!!!!!! Akkor minek harmadolni, meg negyedelni, akkor nem fog használni semmit.

Igaz mindenki belátása szerint dönt.

9 hónapos anyuka!

2009. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!