Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok mennyit...

5 hónapos babátok mennyit eszik egyszerre és hány kg?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6,5 kg, a születési súlyát már megduplázta, most 5 hónapos, de időnként mikor megmérem 80 ml körül eszik. Kizárólag anyatejes. De úgy néz ki ennyi elég is Neki, nem kér többet, van normálisan pisi, kaki, az éjszakát is átalussza, csak mégis furcsa, hogy csak ennyit eszik.
2011. okt. 10. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is néha szoktam csak megmérni a kislányomat. Mértem már 120 grammot és 250-et is mostanában. Múlt héten volt 5 hetes, 8200 gramm volt akkor.
2011. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs! 5 hónapos volt! :)
2011. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos múlt és 8400 gr. Szintén meglepően keveseket eszik egyszerre, 130-140 gr körül, 3 és fél - 4 óránként. De a súlya szépen nő, már megduplázta ő is a születési súlyát, kaki pisi is van rendesen, szóval gondolom elég neki ennyi kaja.
2011. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azn én babám 7 hós és csak 100 milit eszik egyszerre és 8100 gramm.kisfiu
2011. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!