Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tricikli kérdés, hol találok...

Tricikli kérdés, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Gumikerekű,szülőkaros amivel irányítani is lehet(nem csak tolni), és nem tudom túl nagy elvárás-e, de én féket is szeretnék rá! Ilyen triciklit keresek! Van ilyen? Vett ilyet valaki? Ha igen, hol leltetek rá, és milyen árban? Én kb. 10.000-15.000.- körül gondolom! Köszönöm a tippeket!
2011. márc. 5. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ne tudok olyat mondani amin fék is van de ilyen van nekünk: [link]
2011. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok csak kéziféke van.
2011. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszodat!
2011. márc. 8. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Bocs az offért,de találtál ilyet?Nekem is ezek a kritériumaim,én is tettem fel kérdést.Smart Trike 3in1(kicsit drágább),és Pikolo-t találtam.Ja,nekem kiesésgátlós kell,egy éves lesz csak a lányom.
2011. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Találtam olyat, ami mindenben ok, csak fék nincs! De leesésgátlós, gumikerekű, kormányozható tőlem is és az ára is tűrhető, 10.000.- alatt van!Nem sok helyen van ilyen, játékboltokban, ill. egy hölgy Bp.-en árul ilyeneket, és úgy néz ki, hogy tőle fogom venni! Ha érdekel az elérhetősége, privát üziben, e-mail-ben megírom!

2011. márc. 26. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Persze,hogy érdekel,főleg ennyiért!Igaz,hogy a Dunántúlon lakom,de lehet,hogy megoldható.Azt hiszem meg van adva az email-címem,írd meg légyszi!
2011. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem sikerül itt üzennem, Te talán tudnál nekem üzenni "privát e-mail küldése a kérdés kiírójának" cím alatt! Ez a nyitókérdésem alatt olvasható!

Várom!

T.

2011. márc. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!