Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hintalovat vagy...

Szerintetek hintalovat vagy hintát vagy hipp-hopp zebrát vegyek kisfiam egy éves szülinapjára? Mindegyik egy ár kategoriás lenne.

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok túl ezen a dilemmán:) Egy hónapja töltötte a kislányom az egy évet:) Szóval én az ugráló zebrát nézegettem a teszveszen már majdnem megis vettem egyet,mert itt is sokan dícsérték.Ott féláron kapsz újat, mert nagyon sok gyerek nem ül rá soha, potyára megveszik és aztán a szülők féláron inkább eladják. Én úgy döntöttem nem veszem meg mert szerintem az enyém se ülne rá.És milyen jól tettem kapott egy lábbal hajtós kisautót a Brendonból kuponnal pont 2000 ft-tal olcsóbb is volt szerencsére. Egy hónap alatt még csak most kezd rájönni egyáltalán mit kell vele csinálni hiába mutatjuk neki a zebrát is neki kellett volna mozgatni az sem mozog magától.Szóval a helyedben én a hintalovat venném vagy egy kisautót.
2011. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 hós lányomnak 2 hete felszereltünk egy 2200 ft-os hintát, mert mindenütt olvasom, hogy mennyire jót tesz az egyensúlyérzéküknek, meg az agy fejlődésének. Nagyon szereti. Naponta 2-3szor van bennekb félórákat. Ha a játszótérre megyünk akkor is felültetem 10 percre a hintára, a rugós lovacskára 2-3 percre.

Sóval nálunk a hinta, meg a hintaló a nyerő.

Egy tipp: elmentek valahová, ahol kipróbáljátok mindegyiket(többször is!), és látni fogod, hogy mit élvez.

2011. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy a hintát nem nagyon tudom hová tenni, mert bérlakásban nem szeretnék furni, amugy meg kicsi a helyem ahhoz, hogy lábon állo hintát vegyek, pedig nekem is a hinta tünik a legjobnak. köszi a válaszokat mégegyszer.
2011. márc. 7. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem imád ugrálni a zebrán.Ha lehetőséged van próbáljátok ki.Pár perc alatt rájött mi a lényege :)
2011. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!