Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt amikor...

Miért csinálja ezt amikor lerakom a hátára?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámat amikor a hátára fektetem összeszorítja a szemét,így fekszik pár másodpercig, és úgy csinál közben mint aki sír,hang viszont nem jön ki a torkán... Már kétszer csinálta ezt, egyszer reggel, egyszer most este... Most, hogy megismételte nagyon megrémültem, hogy mitől lehet... Ha van valakinek tapasztalata kérjem írjon! Köszönöm...
2011. márc. 5. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is jobban szeretett hason.Lehet ,hogy hasfájós.Ha látod,hogy nem szereti ne nagyon tedd úgy...
2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halihó.Azért érdekes az én kis porontyom is 3 hónapos és eddig imádott hason feküdni most meg napokig nem tudtam miért nem alszik el rendesen vagyis felsír,feszíti magát stb,mire rájöttem hogy már nem szeret hason feküdni így mostantól háton alszik és nyugodt is:))
2011. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!