Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós lányunknak nagyon piros...

9 hós lányunknak nagyon piros a popsija és a nunija is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt ilyen lángvörös, bepanthennel kenem, de nem látom, hogy javulna... Pöttyök nincsenek, csak mintha piros festékkel bekenték volna.
2011. márc. 5. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsiphette a pisi. Kamillateával mosd le, és kend be Canestennel.
2011. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvastam itt a gyíkon hasonlóról, ez valami bőrnyavaja, amin minden kisgyerek átesik a gyógyszertárban tudnak rá keverni bóraxos krémet, attól jobb lesz.
2011. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Canesten-t én nem raknék a 9 hónapos gyerekre, már bocs, de a használatija is tiltja.
2011. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár nekem kisfiam van, de nálunk is előfordult hasonló.

Nekem azt javasolták, hogy időnként cseréljem le a popsikrémet, mert megszokja a bőre és csökken a hatása.

Nekünk bevált, azóta egyszer sem lett piros a popsi.

2011. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk ugyan ez volt.A doktornő primafucort-ot írt fel de nem javult.Áttértem a canesten -re és bevált.Általában gyereke válogatja,mindig vastagon kend be a védőkrémmel(neogranormon)vagy más.De egyébként fogazás is okozhatja.

2011. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki mást mond, az a legjobb ha orvoshoz viszed.
2011. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze, orvos lesz, csak meglepődtem, sosem volt ilyen. Frank-féle gyógyszertári kenőcsöt használunk egyébként, csak ha pirosabb, akkor bepanthent (pl. fogzás, antibiotikumos gyógyszert kapott néhány hete, akkor is). Canestennel nem mernék próbálkozni, egyelőre marad a bepanthen akkor, meg a kamillás mosogatás talán. Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 6. 07:34
 8/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a fogára, már a kettő alsó kint van, a felsőket nem látom, hogy bújna, lehet, hogy az előszele, hogy piros a popsi, mert akkor 2-3 nap éjjel nem alszunk, ha jön a fogunk, de lehetséges, köszi :)
2011. márc. 6. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:
A canestent nyugodtan megpróbálhatod,nem lesz baja tőle,nekem a védőnőm mondta anno.Sajna nekünk ugyan ez a porblémánk,csak már vérzik is a 10 hós lányomnak.A bőrgyógyászaton amit felirtak,semmit nem használ,most szellőztetem és boraxos úgy néz ki javul lassan.
2011. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!