Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám ihat kamillateát...

3 hetes babám ihat kamillateát és ha igen naponta mennyit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
elmeletileg ihat. van valami kulonosebb oka, h adni szeretnel neki?ha anyatejes akkor elmeletileg a tej eleje oltja szomjat es ha megis szomjasnak tunik vagy te szeretnel neki teat adni akkor is par kiskanal megoldja a dolgot, nem kellenek nagy mennyisegek, mert csak megtolti a pici pockat tej helyett es kicsi a taperteke. sok sikert es boldog babazast
2009. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ihat,de ne filtereset csinálj neki.Én adtam a babámnak mikor ilyen kicsi volt,de azért mert nem tudott kakilni és ez egy kis cukorral meghajtja.Nem tudom te miért akarod adni neki,de túl sokat ne adj neki mert szárító hatása van.Ha különösebb ok nincs akkor adj neki mecsek baby teát.
2009. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg minden nap nem ihat, mivel a kamilla gyógyszernek minősül. Akkor adj neki, ha nem tud kakilni. Egyébként meg inkább Mecsek teát adj neki, vagy köményt, vagy nagyon enyhe filteres gyümölcsteát (épp csak egy pillanatra lógasd bele), esetleg lehűtött forralt vizet.

Nekem ezt az orvos és a védőnő is mondta. Nem szabad minden nap kamillát adni!

2009. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudom nem most volt kiírva a kérdés..

érdekelne 3 hetes kisfiamnak adhatok e kamillateát és ha igen hogy adjam..napi mennyi?szerintem sokszor szomjas mert a szája is néha picit száraz..meleg van ahol élünk..tenerife sziget afrikai éghajlattal..

köszönöm h válaszolsz

2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előtted író vagyok.

NE adj kamillát! Bármi mást adj! Vizet, laza gyümölcsteát,...

Nagyon ritkán adható kamilla, de semmiképpen nem minden nap!

2010. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!