Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. lépcsőfokról esett...

A 2. lépcsőfokról esett totálisan az orrára a 9 hósom, lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Lehorzsolta az orrát de rögtön felsírt és 2 perc múlva semmi gond nem volt! Nagyon megilyedtem azóta is a sírás kerülget, pedig körberaktam székekkel és valahogy mégis átjutott rajta, onnan pedig egyenesen arccal a földbe...Ugye a varas orrán kívül nem lesz semmi baja? Egyfolytában az zubog az agyamban hogy aki fejre esett az hülye marad? Ha nem volt agyrászkódása akkor ez kizárható vagy nem? (orvossal beszéltem, mondta mire figyeljek) Írnátok nekem, totál kivagyok!
2011. márc. 6. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A kezét maga elé rakta? Nem hiszem hogy nagy baja lett.

Az agyrázkódás tüneteit figyeld nagyon, ha van, irány a doki (aluszékonyság, hányás)!

Ha nem lett agyrázkódása, akkor nem lesz semmi baj.

2011. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öcsém is sokszor orra meg fejreesett, nem lett semmi baja és szerintem nem lett hülyébb, mint egy átlagos 18 éves.

Ha nincs semmi furcsa tünet, akkor nincs baj.

2011. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de szerintem ritkán. Valami ütéssálló anyagból lehetnek a babák. Én bevittem egy-egy tényleg komolyabb esés után, mindig röntgenezték és soha semmi nem volt. Már jobban izgulok a röntgenezés miatt.

Egyébként olyat nem hallottam még, valaki hülye lett volna a sok ütéstől, eséstől. pedig volt unokatesóm, aki adott a fejének rendesen és neki agyrázkodása is volt párszor.

2011. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy nem kezd-e hányni, szédülni, valamilyét fájlalni gyakrabban. Nekem másfél évesem csak másnap lett rosszul egy sima előreesés után, nem volt hajlandó felkelni, mert mint kilogikáztuk, a nyaka fájt. Elvittem orvoshoz, azt mondták, meghúzódik a nyaki gerinc elég gyakran. Jobb orvoshoz vinni, ha valami gyanúsat észlelsz.
2011. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!