Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, elválta...

9 hetes terhes vagyok, elváltam és van két gyermekem. A baba apukáját totálisan nem érdekli a terhességem. Szerintetek nagy hülyeség egyedül megtartani? Abban reménykedem, hogy talán majd később másképp látja a dolgokat.

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra ne alapozz, hogy ő megváltozik. Mindkét féle döntés nagyon nehéz, különösen, hogy egyedül vagy. Remélem, sikerül majd olyan döntést hoznod, ami mindannyiótok számára a lehető legjobb!
2009. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ebben ne reménykedj, a gyerek semmiféle ilyen dolgot nem old meg. ha még is késöbb érdekli a gyerek akkor majd örülsz, de azzal ne álltasd magad hogy ez biztosan úgy lesz.
2009. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Abba reménykedhetsz. És mit fogsz csinálni három gyerekkel egyedül? Szerintem elég nagy felelőtlenség így gyereket vállalni.
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bàr nem dijazom az abortuszt,a helyedben nem taranàm meg.Van két gyereked,igy is nehéz lehet neked,akkor egy harmadikkal?Nem csak anyagilag,lelkileg is felkel készülni egy csemetére.

Én bizony inkàb a meglévö kettöre koncentràlnék,akik csonak csalàdban vannak,ràadàsul ahogy értelmezem,màr idegen férfit is elkellett fogadniuk,aztàn az is elment...

Nem,semmiképp nem ajànlom hogy megtartsd.

2009. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elnézést:csonak=csonka....
2009. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Én biztos megtartanám.Véletlenek nincsenek. A környezetemben több hasonló körülményű barátnőm van, és az a tapasztalat, hogy ilyen meglepetés baba nagy ajándék, talán a legjobban sikerültek. Apuka nem változott meg, de a baba olyan öröm, a többi testvérnek is. Van ahol 4. jött így. A barátnőm két napig sírt mikor rájött h terhes, közben épp váltak. Megtartotta, az a kisfiú fantasztikus. A nagyobb testvétek nagyon örültek, sokat segítenek.
2009. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A gyerekek őt nem ismerik személyesen. Én mindig csak titkos kapcsolat voltam neki, mert pontosan a gyerekeim miatt nem vállalta fel a kapcsolatunkat, mert hát mit szól a családja hozzá. Már több mint 3 éve tart a dolog, se veled se nélküled.
2009. dec. 23. 13:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egy fél éve volt egy missed ab. műtétem pont ennyi idős terhesen. Én is úgy gondoltam, hogy ez a sors ajándéka, hogy megint ez történt velem.
2009. dec. 23. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Szerintem tartsd meg a babát, ő nem tehet róla, hogy felelőtlenek voltatok, ne öld meg! Szülés után pedig köttesd el magad, hogy többé ne kerülj ilyen helyzetbe! Ja és ha eddig nem vállt fel téged 2 gyerekkel akkor most sem fog ha meg lesz a harmadik, de akkor is szüld meg, az a pici semmiről sem tehet. Én tuti megszülném ha besikerülne pedig már mi sem akarunk gyereket, de mi védekezünk is.

2009. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondolják sokan, hogy aki nem tervezi a babát az nem is védekezik, és az csak felelőtlen ember lehet. Na mindegy!
2009. dec. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!