Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 honapos a babam es szerint...

5,5 honapos a babam es szerintem nagyon keveset eszik napkozben 2-3 orankent 20-30 ml, nem keves ez?

Figyelt kérdés
ejjel pedig kb 200 ml.Van e valaki akinek ilyen keveset eszik a babaja?mitol lehet ez?probalkoztam mar mindennel bebietel,pep stb,de nem nagyon fogad el semmit?minden heten 5-10 dkg hizik.Ritkan elofordul hogy 120-150 kisziv egyszerre.Miert eszik ilyen keveset a babam?
2009. febr. 18. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
20-30 ml? Mióta eszik ilyen keveset?Mennyit eszik egy nap összesen?Ez nagyon-nagyon kevés...Még akkor is ha épp jön a foga...
2009. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyatejes?Biztos h jól méred?Mert amit irtál,hogy 5-10 dkg mot hizik hetente az viszont jó.Folyadékot iszik eleget?Bocsi a sok kérdésért...
2009. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mar nagyon regen ilyen keveset eszik,csk eddig nem tudtam hany ml,mert anyatejes volt,es most valtottunk tapszerre,hatha ettol jobban hizik.24 ora alatt kb 400-500 ml eszik.
2009. febr. 18. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
És hány kg a babád?Nekem ez kevésnek tűnik,amit eszik,az én kislányom 6,4 kg,szintén 5,5 hós,ő napi 8-900 ml tápszert eszik,plusz főzi,gyümi,tejpép-ezek még összesen kb 300 g.Szerintem kérdezd meg a dokid,mert gyarapodni meg gyarapszik szépen,mi is ennyiket hízunk. mostmár..Hát nem tudom,azért próbáld folyadékkal is kinálni,de a hizása tényleg rendben van (szerintem)..Huhh hátha tud valaki okosabbat mondani...
2009. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
AZ ÉN KISLÁNYOM IS CSAK ANNYIT EVET CICIBÖL.ÉN TÁPSZERT IS ADOK NEKI ABBOL MEGESZI A 170ML.TUDOM HOGY AZ ANYATEJ A LEGJOBB DE ENGEM SPECIEL NYUGTALANITOTT HOGY NAPI 300ML EVETT .IGY IS KAP CICIT CSAK NAPI 2SZER 3 SZOR.HOLNAP LESZ 5 HOS
2009. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3 kg szulettt most pedig 6.27kg.ja es meg egyszer eszik egy nap sinlacot 70ml vizbol elkeszitve.

De az bosszant a legjobban hogy 30 ml megeszik(nem ker tobbet)es elvan vele 3 orat is.Soha nem sir hogy o ehes,igazabol nem is tudom mikor ehes,csak a 3-4 orabol kovetkeztetek hogy talan mar ehes...

2009. febr. 18. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez tényleg nagyon kevés mennyiség. Vidd el dokihoz mindenképpen!!!

Egy ekkora súlyú babának kb. 940 ml-t kéne meginnia egy nap alatt!

2009. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a dokitól mindenképp!Lehet,h kap valamit,amitől jobb lesz az étvágya.
2009. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mar elvittem dokihoz es minden rendben azt mondta,mert a sulya tokeletes(tudom hogy nem),mert mar megdupl.a szuletesi sulyat...es hiaba ennyi keveset eszik-hizik es akkor nincs baj.

De en megis aggodom nem is kicsit.

2009. febr. 18. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is most van egy megtorpanás. Igaz, hogy én hozzátáplálom már. egy hete csinálja, hogy nappal egyáltalán nem eszik tápszert, csak bébikaját. gyümölcsöt, főzeléket. de amennyire olvastam az üvegen, ezek nem olyan kalóriaértékűek, mint a tápszer. éjszaka viszont kétszer 200ml tápszert megiszik. szépen gyarapszik,vigyorog, mocorog. én nem aggódom. Azt tanácsolom neked, próbáld ki, hogy nem eteted meg 3-4 óránként. egyszer nézd meg, hogy magától mikor éhezik meg, mikor kéri az ételt. lehet hogy akkor megeszi egyben a 200 ml-t. egy ideig erőltettem én is a 4 óránkénti evést, már látom, hogy felesleges. ha nem kér, akkor azért sem eszik egy kortyot sem!
2009. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!