Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyagilag nem engedheti...

Ha anyagilag nem engedheti meg valaki, hogy 7-8000 Ft-os cipőt vegyen a babára, akkor milyen márkát vesz?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem a férjem most lett munkanélküli, és nagyon tanácstalan vagyok.
2009. febr. 18. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért olyan fontos hogy márkás legyen, hisz úgyis olyan hamar kinövik. Én sem fogok neki márkás és drága cipőket venni mert mi sem engedhetjük meg anyagilag. A nem márkás is megfelel.
2009. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én megmondom neked őszintén, kínaiban szoktam cipőt venni a gyerekekre, vagy mostanában a Decathlonban.

A lányom már 6 éves, kínais cipőkön nőtt fel, semmi baja a lábának, nincs lúdtalpa sem egyéb baja.

A kisfiam 1 éves, és az első cipőjét tavaly, valamint a téli csizmáját a Decathlonba vettük. Nagyon jó minőség, csak ott is jól szét kell nézni, hogy melyik az olcsóbb. Mi 2-3000-ért szoktunk venni nekik.

Sajnálom ami a férjeddel történt, remélem mihamarabb talál munkát.

2009. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Használtan nem tudnál valahol venni?Olyan jó állapotúak vannak még kisebb babákra(szinte újak) és tényleg jó minőségűek.
2009. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg esetleg az angol ebayen fillérekért kapsz márkás alig használt cipőket, én onnan veszek mindent.
2009. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a tesz-vesz-en, vagy a vaterán.

Én most vettem a lányomnak az első cipőjét, a CSóra cipőboltban(keress rá a neten). Ortpé márka, állítólag jó. Ez 3800 volt, és ez volt a legdrágább, de csak ez ment rá a lábára. Amúgy 900-3800 között voltak a gyerekcipők, és tényleg jó minőségűek.

2009. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Inkább használtat vegyél, mint a kínai műanyagot.


Nézz szét a vaterán meg a teszveszen, ott nagyon sok szép tiszta bőr, betétes, babacipőt lehet kapni, sokszor fillérekért, de mindenképp a bolti ár feléért.


Vagy érdemes mengénzi a siesta boltokat is,ott is mindig vannak akciós cipők, mi a múltkor vettünk egyet 9000 helyett 4500ért.


Nagyon fontos, hogy milyen cipőben kezd el járni a baba, legyen magasszárú és betétes, és ne vegyél műbőr cipőt, mert tönkreteszi a kis lábát.


Boldog babázást!

2009. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a vaterán, és a teszveszen szoktam venni, a legdrágább eddig 3000+ postaköltség volt. De most legutóbb egy nagyon jó vásárt csináltam egy pesti kis gyerekruhaboltban, 2000-ért is vannak új cipők, köztük siesta, killefeet is.
2009. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!