Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová fordulhatok, ha nem...

Hová fordulhatok, ha nem bírom anyagilag a dévény-tornát?

Figyelt kérdés
Fejlődésneurológia, de nálunk gyermek ideggyógyászat van, jól gondolom, hogy ugyanaz, hozzájuk kellene elmennem? Vagy kihez forduljak? A gyerekorvosunk bamba vagy csak nem segítőkész.
2011. okt. 25. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Irj a Dévény ALapitvány kuratóriumának.Vagy fizetheted részletekben vagy elengedik.
2011. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha súlyos baja van, akkor állami helyre is el tud küldeni a doktornő. Ha csak kicsit le van maradva, akkor szinte sehova.

Mi a probléma a picinél, hol laktok?

2011. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyermek neurológiát ne bánd, ott max. diagnosztizálják, de nem sokat tudnak vele tenni, és fél év múlva kapsz csak időpontot. Akkor meg már minek?
2011. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is jártunk 1évig a fiammal,semmi komoly baja nem volt,sőt....,de a doki szerint le volt maradva,a gyógytornász csak mosolygott,de azt mondta hogy ártani nem árt,járjunk nyugodtan,de semmi baja,ő is megmondta.Szerencsére nekünk ingyenes volt a kórházba,heti 1 alkalom,45perc.(Miskolc) Szerintem meg kellene kérdezned,mert ha nálunk is van ingyenes,akkor máshol is kellene lennie elvileg.
2011. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem bírtam anyagilag. igaz a lányom korababa lett. a fejlődésneurológián kértem hogy adják meg SZTK alapra. szerencsém volt mert a kórházban volt. van ahol nincsen TB-s gyógytornász.
2011. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg fogom kérdezni, úgy is megyünk csípőszűrésre november közepén.

Nyaki hipotónia.

2011. okt. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!