Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor először adtatok babátok...

Amikor először adtatok babátoknak tejpépet (milupára gondolok 4 hós kortól), attól nem fájt a hasa?

Figyelt kérdés

8-án lesz féléves kisfiam, még nem adtam neki.Ugye azt mondják minden új dolgot lassan kell bevezetni, de ebből egyszerre megkaphatja a dobozon írt adagot?Nem lesz gond?

Aki adott már ilyet, az melyik ízt javasolja elsőként?


2011. márc. 6. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Milupa HA vaníliást próbáltuk először.

Egyből a javasolt adagot csináltam, de csak a felét ette meg. (Szerintem először Te is úgy csináld)

Nem nagyon ízlett neki, így legközelebb reszeltem bele almát. Úgy már jobban ette, de csak egy darabig.

Később már egyáltalán nem. Kipróbáltunk más fajtát is, az sem ízlik neki. :(

Sajnos nálunk nem jött be.

Reméljük, a picidnek ízleni fog!

Amúgy én jó dolognak tartom!

2011. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém elsőre bevágott belőle 200ml-t.A milupa ha vaniliásból!És azóta is nagy kedvenc!!!Pedig extra érzékeny gyerek,de semmi baja nem lett tőle!
2011. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 hónapos múlt.Pont akkor volt, hogy kevesebb volt a tejem, alig -alig hízott.És mivel a tápszer nem kellett neki, a védőnő javasolta a tejpépet, mondván, hogy van olyan tápláló, mint a tápszer.Én is Milupa vaníliásat adtam neki.Először csak kóstolgatta, fintorgott, de ő minden új íz kóstolásánál így kezdi:) Először nem sokat evett.Estére begörcsölt, így nem adtam neki egy pár napig.Aztán újból megpróbálkoztam vele, így derült ki, hogy nem attól görcsölt, hanem mert aznap borsólevest ettem, és felfújta.Most ott tartunk, hogy minden nap eszik tízóraira, imádja, habzsolja.Semmi baja tőle, újra szépen hízik.Az én picim nem fogadja el a cumisüveget, de a kanalas dolgok minden mennyiségben jöhetnek.Most banánosat vettem, kíváncsi leszek, ez tetszeni fog -e neki.
2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!