Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Suttogó című könyv alapján...

A Suttogó című könyv alapján neveli valaki a babáját? Szeretnék egy pár tapasztalatot hallani!

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én olvastam a könyvet, mert imádom a lovakat, de hogy az alapján próbáljak egy kisbabát nevelni...
2009. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
NA,ma legalább nevettem egy jót!köszönet az első válaszolónak!Szép estét!
2009. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amit átvettem belőle, az a tisztelet. Én mindent megbeszélek a babámmal, mindenre előre felkészítem, értsd: most tisztába teszlek, bekenem a popsid....stb. Ezt a könyvből vettem. Ír pár hasznos dolgot ami segített megérteni a babám viselkedését.

Szóról-szóra azonban nem alkalmazom.

2009. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A suttogó titkai című könyvre gondoltam. A csecsemő gondozása és nevelése.
2009. febr. 18. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Kedves első válaszoló, itt nem arról a könyvről van szó. :) Nem ér kiröhögni az elsőt, valóban van ilyen könyv a lovakról és filmet is készítettek belőle. Eredetileg,suttogónak azokat az embereket hívják akik képesek kommunikálni a lovakkal. :)
2009. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mi most kezdtük, úgy néz ki nagyon beválik, és némi rendet visz a káoszba:-D De a 4É-t nem tudjuk mindig betartani és nem is akarjuk, ugyanis van, hogy kaja után bealszik.... 3 hós. Ettől függetlenül sok okos dolog van benne.
2009. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Túlzás, hogy a könyv alapján nevelem, de vannak jó tanácsok benne amit megfogadtam.

2009. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár én nem olvastam, de a felvesz, letesz altatási módszer nálunk bevált. Most 5 hós, és leteszem, szépen elalszik.
2009. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is jókedvre derültem az első válaszon.Tök aranyos..Pedig már lassan 23 óra.Köszi.
2009. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik a konyv, de keveset tudtam alkalmazni belole, mert hasfajos a babam egyelore...igy orulok ha ringatva, jarkalva meg tudom nyugtatni...de ajanlom masnak a konyvet
2009. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!