Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könyv, ami hónapról hónapra...

Könyv, ami hónapról hónapra mutatja, hogyan foglalkozzak, fejlesszem a babámat? Valami nagyon jó "szakkönyvet"?

Figyelt kérdés
Mikor mire kell odafigyelni, ezt milyen foglalkozásokkal, milyen tevékenység közben, milyen játékkal fejleszthetem? Hétről hétre, hónapról hónapra.....
2011. aug. 16. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Deákné B. Katalin - Anya taníts engem! című könyv. Ha érdekel, akkor elküldöm privátban.
2011. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt megköszönném!!:))
2011. aug. 16. 11:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 könyvem volt:

Deákné B Katalin: Anya, taníts engem

Leíró jelleggel felsorol rengeteg feladatot, gyakorlatot, ami értelmileg és fizikailag fejleszti a gyereket születéstől kb 6 éves korig. Vannak napról-napra lebontott feladatok is. Rengeteg ötletet ad. Nem az a klasszikus színes-képes könyv, de nagyon hasznos.


Anne Knecht-Boyer: Babamóka

Születéstől 1 éves korig tornagyakorlatok, amik segítik pl az egyensúlyérzék fejlődését, sok képpel.


Caroline Young: Csecsemők és tipegők játékos nevelése, ez féléves lebontásban ad ötleteket két és fél éves korig, tippeket, hogy mikor-mi érdekli leginkább a gyerekeket.

2011. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Írtam privátot kedves kérdező! :)
2011. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, nekem is elküldenéd a könyvet? Köszönöm!

csillagrege@gmail.com

2011. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, elküldöm!
2011. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!Elküldenéd nekem is?? Már egyszer elküldte valaki,és sikerült úgy lementenem valahová,hogy azóta se találom.

Köszike

elad@citromail.hu

2011. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló nekem is elküldenéd? zserbolino@freemail.hu

nagyon köszönöm előre is

2011. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!


Én is el szeretném kérni a könyvet, ha lehet nekem is elküldenéd? Köszönet! rosika@t-online.hu

2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elküldtem a könyvet mindenkinek! :)
2011. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!