Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ismerik föl magukat/máso...

Mikor ismerik föl magukat/másokat a babák a tükörben?

Figyelt kérdés
Az nem baj,ha mi nézegetjük néha magunkat benne?Mármint a 3,5 hónapos babával.És engem megismer?Hiszen engem szemből is lát
2009. febr. 18. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is meg akartam kérdezni, az én babám 10 hetes, mi is nézelődünk a tükörben.
2009. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdeztem én is amúltkor, kislányom is 3,5 hósan kezdte el nevetni a tükörképét a tükörben, de itt azt írták, hogy ők még csak egy másik babát látnak, nem tudják, hogy ők.
2009. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EGy kísérletben egyszer megállapították, hogy a legtöbb gyerek 18 hónapos kor körül jön rá, hogy a baba, akit a tükörben lát, ő maga.
2009. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ma kaptam egy hírlevélben, h 4 hónaposan felismer(het)ik az édesanyjukat a tükörben. magukat én is úgy tudom, jóval később.
2009. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 14 hónapos lesz és már felismeri magát a tükörben. Például, ha meglát egy figurát /pl. maci mintát / a tükörképe pulcsiján, akkor nem a tükörhöz nyúl, hanem lenéz magára és keresi, hogy hol van. Engem régóta megismer a tükörben, de már nem emlékszem mikortól, szerintem 3-4 hó között valamikor.
2009. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!