Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azokat akik a tükörben kövérne...

Azokat akik a tükörben kövérnek látják magukat, közben 40 kg körül vannak, anorexiásoknak hívjuk. De mi a neve azoknak, akik soványabbnak látják, érzik magukat, mint amilyenek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a lányokra, akik 80 kg felett felvesznek csípőnadrágot, haspólóval, amiből kilóg a fél belük. Vagy a narancsőrös sonkákra fehér gatya, tanga párosítás. Ezt csak simán túlzott önbizalomnak hívjuk?:)
2011. ápr. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Magabiztosság.

Meg leszarás. :D

2011. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én önkritika nélküli embereknek hívom őket, de lehet van erre valami szakkifejezés.
2011. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is egyfajta önképzavar, de kétségkívül egészségesebb, mint a másik irányú megfelelője. Max esztétikailag "káros" :D
2011. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább nekik van önbizalmuk, még ha átlép egy bizonyos határt akkor is...Akinek meg lehetne nyugodtan önbizalma, annak meg nincsen:P Ez az élet rendje!:)

Egyébként meg minden ember azt vesz fel amit, úgy csinál magából bohócot ahogy akar, vagy nekem tök mindegy..Számomra lényegtelen. Ha egy 80kg-os duci csaj felvesz csőnadrágot vegye fel, ő sem kivétel alóla, azt vesz fel amit akar, ha ő abban akarja magát jól érezni. Nekem nincs beleszólásom az ő dolgaiba.És ez így van rendjén.

2011. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anorexia nervosa fordítottja az inverz anorexia, amikor a beteg soványabbnak látja magát a valóságnál. Ez igen gyakran testépítő férfiak körében fordul elő.


Amiről te beszélsz, az viszont nem betegség.

2011. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!