Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam elöször a krumplit...

Hogy adjam elöször a krumplit a babámnak, magában vagy keverjem valamivel? % honapos a fiam 10 napja eszegetünk almát és barackot most a krumplit gondoltam de hogyan? Meggyet és gesztenyét is adhatok már?

Figyelt kérdés
Ha a krumplit már ette gondoltam adnék üveges sütötökpürét meg sárgarépapürét ezeket akkor már a krumplival vegyitve adhatom?A meggyet és a gesztenyét mivel keverhetem?Bocsi a sok kérdésér de még nagyon kezdö vagyok,el sem tudom kébzelni hogy a meggyet hogyan adjam.
2009. febr. 18. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
5honapos!!
2009. febr. 18. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy a krumplival vegyíthetem a sárgarépát, céklát, brokkolit, sütőtököt vagyis elég sok zöldséget, valamint az almát is.
2009. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Az kimaradt, hogy eleinte, aztán fokozatosan jöhet majd 1-2 hónap múlva a hús, sóska, spenót stb. is.

5 hós kislány anyukája

2009. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gesztenyét és meggyet én még nem adnék neki ebben a korban, de nézz utána inkább szakkönyvben, hogy lehet-e. Én a krumplifőzeléket így csinálom neki: felkockázom a krumplit, és annyi vízben főzöm, hogy éppen ellepje. ici-picit meg szoktam sózni neki, hogy valami ízt érezzen:-) összetöröm villával a krumplit, és azzal a lével, amiben főtt, felhigítom kicsit, hogy tejfölös állaga legyen kb. Van mikor keverek hozzá almát, vagy zöldséget, de nem mindig, magában is szokta szeretni.
2009. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!