Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nagyon durva lenne ha 1 év...

Az nagyon durva lenne ha 1 év különbséggel szülnék?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nem lenne durva, ha te vállalod. A hugom és öcsém között pont egy év van :)

Nagyon jól kijönnek egész pici koruk óta.....

Szerintem ezt Neked kell elödönteni hogy hogy lenne jó, hogy mik az elképzelésed.

2009. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nálatok nincs gazdasági válság?? :-O
2009. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Másodiknak üzenem:


Miért baj ha valaki hamar bevállalja a gyereket? És lehet h valakinél nincs váálság.... azt hiszem nem ezt kérdezte a kérdező!!!!

2009. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
erre a szintre inkább nem alacsonyodnék le!!!köszönöm:)
2009. febr. 18. 19:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem és a nővére között 13 hónap van. Egészen kamaszkorukig ment a rivalizálás, de aztán persze szövetséget kötöttek a szülök ellen :D

Nagyon jó a kapcsolatuk a mai napig.


Most, hogy így belegondolok, fizikailag lehet nehéz két ilyen pici gyerekkel az első években. De ez is attól függ, mennyi segítséget kaphat az anyuka mondjuk a nagyiktól.

2009. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Lányom 5 hónapos kora óta mi sem védekezünk, én is mielőbb szeretnék babát.

És de igen, válság van, férjem fizuját és munkaidejét is csökkentették, de ha arra várnék, hogy jobb legyen, sosem lenne második babám, és kettőt mindenképp szeretnénk.-az eredeti terv 3 volt, az már lehet nem jön össze.

És a babának megvan mindene, kiságy, ruhák, fürdőkád--csak pelus kell neki, azt meg kibírjuk akárhogy is, és segít a család is ha kell.

Szerintem ha mered, vállald, és van egy olyan mondás, amiben hiszek, hogy ha a szervezeted még nem készült fel rá, nem fog megfoganni a kicsi.CSak akkor, ha ki is tudod hordani. Ez a természet.

2009. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsim 3 hónapos és már én is arról álmodozok, hogy milyen jó lenne terhesnek lenni! :-) Egyik felem szeretné, a másik pedig nem. Nehéz kérdés! Szerintem a természetre kell bízni! :-)
2009. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen...nekem is lassan 3 hónapos lesz a babám. gyógyszert nem szedhetek, óvszert nem fogunk használni, hisz nem vagyunk már kamaszok..... ez lehet nem jó felfogás, de akkor is már férjnél vagyok...

szülés óta 2x menstruáltam. nekem is az egyik szemem sírna a másik nevetne. ma egész nap pro-kontrát játszottam....

majd jön, ha jönni akar.:)

nálunk sem egyszerű az anyagi helyzet. párom építő iparban dolgozik, gondom ehhez nem kell túl sokat hozzáfűznöm....

2009. febr. 18. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted hogy óvszert nem használtok mert nem vagytok kamaszok?

Mi 25 és 30 vagyunk és amíg nem akarunk tesót (fiúnk 6 hónapos) addig gumit használunk.

Nem kötözködés csak érdekel mert érdekes válasznak tűnt.

2009. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
óvszert kamasz koromban használtam utoljára. mivel elég régóta egy párom van, ezért nem részesítjük előnyben.
2009. febr. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!