Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt babád...

Hány hónapos volt babád amikor elöször repülövel utaztatok vele?

Figyelt kérdés
hogy viselte a kicsi? hogyan ül a repülöben, van valamilyen speciális ülés nekik?
2011. márc. 6. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt. Gondoltuk még nem lesz annyira mozgékony kislányunk, és benne marad amit adnak babaágy féleségben, de tévedtünk. A babahordozót (babakocsiülés) fel lehetett vinni, és abban volt egyébként. Mikor veszitek a jegyet kérjed, mondd, hogy babával utazol, és annak megfelelő helyet adnak, ha van még. Ott kicsit nagyobb a hely mivel a kabin elején van, és van helye mocorogni a földön. Kérhetsz indulás előtt extra párnát, takarót, hogy legyen alá körérakni.

Jól viselte. Sokszor utazott, mindig jól viselte. Az első utunk viszont a másfél éves kisfiunkkal volt, Ő kicsit kiakadt, mikor (nagyjából próbáltam mint otthon, megtöröltem, nem ugyanaz, mint fürcsi, majd hami,) rájött, hogy nincs itt az ágya és leraktam, de nem tetszett neki. Ő 45 percet ordított, aztán elaludt. 8 - 9 órás útról beszélek.

2011. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hos,de csak rovid,2 oras utra.egesz jol viselte,meg szopott,ugyhogy felszallasnal a szajaba dugtam,leszallasnal meg aludt,ha jol emlekszem.ilyen kis jaratokon a babak olben utaznak,spec.biztonsagi ovuk van,ami a tiedhez kapcsolhato.ami roppant bosszanto az a biztonsagi ellenorzes felszallas elott,az en babam kenguruban volt es epp jot aludt,erre kivetettek a kengurubol,mert azt is a szalagra kellett tennem,megrontgeneztek,nem rejtettem-e valami fegyvert el benne!!!maskor meg a sapkajat es a dzsekijet kertek atvizsgalni,akkor is almabol ebresztve:(( amugy mar tobbszor repultunk,mindig retegesen oltoztetem,elzarom a legkondit felettunk es viszek nehany jatekot,konyvet,esetleg vmi ujdonsagot,no meg kajat,a bebieteleket fel lehet vinni,de mar hallottam olyat is hogy valahol felbontatjak,tiszta rohej,ja es a cumisuveget ha viszel akarmilyen folyadekkal,be kell dugni a baba szajaba,akkor is,ha epp nem szomjas :)
2011. márc. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen kicsit kellemetlenek lehetnek a biztonsági ellenőrzések, de én ezt sosem bántam. Jó izgultam a baba miatt, hogy fogja tolerálni. Én eseteimben én mindig jobban izgultam, mint kellett volna. Próbálj nyugodt lenni, ne idegeld magad, amíg símán mennek a dolgok.

Játékok jó ötlet, valami nem zavaró a többiek számára, nem olyan ami elgurul olyasmit vigyél. vihetsz csipeszeket, vagy amin a cumi van olyan fajtát azokra is köthetsz játékot, ha eldobálná oda tudd rögzíteni. Ha nagyon pici akkor le felszálláskor biztos az öledben kell legyen úgy tudom, nekem így volt.

2011. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!