Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babával utaztatok...

3,5 hónapos babával utaztatok már télen repülővel?

Figyelt kérdés
Január végén kell repülnöm egyedül akkor lesz 3,5 hónapos a fiam. Ha nem repülővel megyek akkor kb. 13 óra kocsikázás lenne (költözünk), tehát inkább 1,5 óra repülés. Meg ráadásul tél is van, meleg ruha stb. Ti hogy oldanátok meg? Van vkinek egy két jó tippje?
2010. jan. 6. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Elöször is, fontos, hogy fel- és leszállás közben egyen a baba, a légnyomás különbség miatt. és ha van egy kis szerencséd, akkor végigalussza az utat :-)

Azt nem tudom, hogy tápszeres, vagy anyatejes a babád, de én a biztonság kedvéért bekészitenék +1adag kajcsit mindenképp.

Azt sem tudom, merre utaztok, hogy mennyire van hideg, de én ilyenkor a "minél kevesebb ruha"-elvét vallom: anorák és alá egy tipegö+természetesen 1 pléd is, ha hideg lenne a repülön. Próbálj az elsök közt felszállni a gépre, mert akkor böven van idöd levenni róla az anorákot, söt elpakolni is. A táskát, amiben a dolgai vannak, tedd az elötted lévö szék alá, mert nem tudhatod, mire lesz szükséged! én mindenképp ablak mellé ülnék, mert akkor nem járnak át rajtunk, se fel-, se leszállás alatt. Mikor leszállt a gép, akkor Nektek nem kell rohanni, nyugodtan öltöztesd fel a babád.

ja és a táskába legalább 2váltás ruha, mert sose lehet tudni, mit tudnak produkálni a repülön :-)

Remélem, segitettem!

2010. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Még szoptatok, így ha bármi probléma lenne akkor akár megnyugtatás képen is a cicire tudom majd tenni, remélem, hogy nem fog mellénk ülni senki olyan aki ezt rossz néven venné! :-)

2010. jan. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!