Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet normális áru és jó...

Hol lehet normális áru és jó babajátékokat venni?

Figyelt kérdés
Én amiket látok, annak a nagy része szerintem aránytalanul sokba kerül. Pláne ahhoz képest, hogy néhány hétig játszanak vele. Nektek melyikek jöttek be?
2009. febr. 18. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak hasznalt piacon veszek jatekokat, jo minosegut, ami ujonnan nagyon draga. Fa, Lego, markas dolgokat. Ausztriabol jon az aru, es nem boltban, hanem hasznalt piacon veszem meg. Imadom oket! Hihetetlen, hogy van amit meg ajandekba is a gyerek kezebe nyomnak.

Es valoban, par napig erdekes csak. Utana johet az uj.

Ott vettem biciklit, rollert, es nagyon sok mindent meg a gyereknek, de hidd el, isteni, jo minosegu, nem kinai jatekok.

2009. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a vatera-t és a teszvesz-t tudom ajánlani, a mi játékaink onnan vannak, nagyon szépeket lehet kifogni a bolti ár töredékéért.
2009. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


1. válasoló:Te rendeled ezeket,vagy kimész értük?Hol lehet ezeket kapni?Köszi

2009. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
szia, ha van nálatok skála ott.
2009. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

21:36-os azert vicces vagy am, es pofatlan is, tudod? Te vagy az 1. valaszolo? Minek irsz a nevemben? Csak, mert ugyanannyi a %-unk? De en ekezetek nelkul irok, ugyhogy egybol latszik, hogy felreirtal!

Aki kerdezte, hogy hol veszem az osztrak jatekokat, neki irom, hogy Papan van szerdan, es szombaton egy hatalmas focipalya nagysagu turkalos piac. Nemcsak jatek, hanem minden van.

2009. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

21:36-os vagyok, és én a kérdezőnek válaszoltam, hogy ha van náluk skála ott tud olcsón játékokat venni.

komolyan nem értelek

:(

2009. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Én TeszVesz-en,Vaterán nagyon jó és olcsó játékokat,aztán nálunk vannak holland és angol turik,ahol játékokat is lehet venni,kilóra,olyan dolgokat vettem,(rengeteg vadiújat is),ráadásul egyediek,márkásak

Főleg készségfejlesztő játékokat, babajátékokat,Legot stb. A használtcikkpiacon is szoktam venni,de mindent átmosok,fertőtlenítek,még az újakat is. Ezt tudom ajánlani.

2009. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
21:09-es,köszönöm szépen a válaszod,bocsiiiiii,hogy miattam összevesztetek!!!!!
2009. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

21:36-os vagyok.tisztáztuk a félre értést, akkor vissza lehet pontozni, ugye?

:)

vagy a skála nem hasznos válasz?

pedig tényleg olcsó.

2009. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ategnap22.28-as vagyok. Áruljátok már el,miért pontoztatok le,mikor én csak segíteni akartam. Tényleg komolyan érdekel,mi alapján folyik ez a pontozás,mert nem értem. Áruljátok el,mi nem tetszett a válaszomban,jó?Előre is köszönöm.
2009. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!