Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok először babátoknak...

Mit adtatok először babátoknak, amit egyedül csipegethetett, rágcsálhatott? Mennyi idős volt ekkor?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hós múlt, 2 alsó foga van, és most bújik ki felül 4 metszőfoga. Még nem adtam neki kiflicsücsköt sem, mert kicsit tartok tőle, hogy egy nagyobb darabot félrenyel, de lehet, hogy lassan ideje lenne?

Ti hogy csináltátok?


2011. márc. 7. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én adtam már 6 hónapos koruk után. A nagy darab jobb mint a kicsi, mert azt nem tudja letuszkolni a torkára. csak leszopogatja. Én, ha már kicsire szopta akkor vettem el tőlük.
2011. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Piskotat es kekszet szoktam adni, 8 foga van de meg mindig felek.Mindig mellette vagyok amikor majszolgat.6 fog utan adtam ezeket.
2011. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit biztonságosan majszolhat, az a kukorica pufi, mert az elolvad. Én azt adtam először neki, kb. 7 hósan. Aztán amikor már nem csak szétkente, hanem céltudatosan tuszkolta a szájába (2-esével:))), akkor áttértem a jó nagy darab kenyérhéjra. Mivel harapni még nem tudott, csak elszopogatta. De ott kell lenni mellette, mert ha már nagyon kicsi, akkor a maradékot ált. egészben akarja bekapni. A babapiskóta is jó lehet, mert az is elolvad, de sajnos abban túl sok a cukor, meg asszem tojás is van benne, meg néha méz is, úgy hogy azt nem javaslom.

Már 10 hónapos a gyerekem, és annyira profi a majszolásban, hogy kis darabokat akar leharapni a kenyérhéjból, meg ha nagyobb darab katonát adok neki, akkor azt is kettéharapja.

2011. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ami még bevált, az a nyers friss répa. Ezt a mai napig csak reszelgeti. Egész délelőttöket el van vele.

Almát, banánt még nem mertem a kezébe adni, mert a 7 fogával abból már biztosan nagyobb darabokat is leharapna.

2011. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hós kora óta adok kölesgolyót, nagyon édesen nyammogja!

most 8 hós

2011. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!