Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri beruházni egy drágább...

Megéri beruházni egy drágább babakocsira? Kibírnak 2-3 bébit?

Figyelt kérdés

Nem a legdrágább kategóriára gondolok. Maximum 120.000 Ft legyen. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy érdemes e megvenni egy ilyen drága járgányt? Tovább bírja e szusszal, mint az olcsó babakocsik? Egyenlőre 3 babát tervezünk( most jön az első), és nagyon örülnék, ha mindhárom bébit kibírná a kocsi ( jó környéken lakunk, vidéken. Az utak legtöbb helyen tökéletesek, tehát nem hiszem, hogy nagyon meg lenne ezáltal gyötörve a kocsi)

Én egy ABC design-re gondoltam (hogy pontosan melyikre, azt még nem tudom)

:) Előre is köszi a segítséget!


2011. márc. 7. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem éri megvenni a drága babakocsit,több okból is.Egyrészt,mi van ha nem azonos neműek a testvérek? Egy kisfiúnak jó a szürke,zöld,kék,de kislánynak is??Idővel kopik a színe,és úgy tudnak koszolódni,hogy az istenek nem tudod rendesen kitakarítani..Ha eleven az egyik babád akkor képes a kis fogával nyomott hagyni..Az én fiam például állandóan rágta..Inkább vegyél olcsóbbat ami kibír ugyanúgy három gyereket is..De ha úgy döntesz akkor a következő testvérnek vehetsz újat is..
2011. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a véleményem az elsőéhez. Egy olcsó lapra csukható babakocsit használtam, 2 gyereket is kibírt, sőt a harmadik is használhatta volna, de a kicsi korkülönbség miatt vennem kellett egy testvérkocsit. De tény, hogy bár a váznak semmi baja nem volt, a huzat már nem volt annyira szép, mintha mindig koszos lett volna. Ez a drágábbnál is így szokott lenni.
2011. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát a színe miatt nem aggódok ( szerintem egy kékes babakocsi egy kislánynak is tökéletes, ugyan úgy, mint a piros egy kisfiúnak) :)

Mindenképp olyan kellene, amit újszülött kórtól lehet használni.

Be tudnátok linkelni olyat, amilyenre ti gondoltok? :)

2011. márc. 7. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát mi meg pont hogy úgy vettük hogy 3 gyerekre előre gondolva:) Mondjuk nem voltak ilyen dolgok nálam,hogy akkor fiúnak csak kék lánynak csak rózsaszín.

Így a mi kocsink (3 funkciós travel system) piros és bézs kombináció.(chicco) Fiúnak is lánynak is jó volt.

Barátnőméknek csak piros a babakocsi második baba gyűri de full újnak néz ki ( Bébé Confort High Trek plusz windoo mózes).

Mondjuk attól is függ milyen intervallumban jönnek a gyerekek, nekem 2 év van az első kettő között, és csupán másfél a kettes-hármas között:)

Egyébként az ABC design az egyik legmegbízhatóbb márka (babakocsi szervízesek mondták nem én találom ki) német minőség, precizitás, masszív nem esik szét.

2011. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:) Hát azért ilyen ellenvéleményt is jó hallani.

Van egy babakocsi, amibe teljesen bele vagyok szeretve.(ABC design cobra) Nem a legolcsóbb, de igazából elsősorban nem is az ára lenne a gond, hanem az, hogy ennek ellenére megéri e megvenni.

2011. márc. 7. 14:39
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként a színekkel kapcsolatban én is pont így gondolom ( nem fontos fiúnak kéket, lánynak pedig rózsaszínt) :)

De nagyon várom bárki véleményét, akik hasonlóképpen, vagy esetleg másként gondolják...

2011. márc. 7. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Bergon XSPR van.Nem a legdrágább kategória,de nekünk nagyon bevált.Terrakotta és vajszínű,ami szerintem teljesen unisex,fiúnak,lánynak is egyaránt tökéletes (idővel mindegyik fakul,még a több százezres is).

Nagyon strapabíró,könnyen kezelhető.

Egyébként én eleve használtan vettem,az én kisfiam előtt már három gyerkőc nyűtte (nem látszott rajta!) és most kölcsönadtuk,az uncsitesó közlekedik vele! :D

Szóval 5 gyerek garantált!

Ja egyébként várjuk vissza majd a tesónak,még ő is ki tudja használni szerintem! :)

2011. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

CSatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is bergon xspr-em van, és mi is imádjuk! Hordozóval vettük, a hordozó belebuktatható, így amikor kicsi volt a fiam, akkor csak kivettük az autóból hordozóstól, beletettük a babakocsiba és toltuk is, nem kellett ki-be szedegetni, vagy cipelni.

Tágas, masszív, de nem olyan batár nehéz. Ebben a percben is egyébként alszik benne a fiam, mert most jöttünk meg a sétából és ha ennyit képes aludni benne,akkor nyilván kényelmes neki - 4 óra :-)

A miénk narancssárga-szürke színű, így majd lánynak is jó lesz. Jó nagy kosara van, nem kell a boltban vesződnöm, hogy jajj, nem fér el semmi, egész kenyér, mellé az öblítőtől a felvágottig, zsemle minden! Egyszerűen elnyel mindent.

Tisztítani is könnyű, mert a kupolahuzatot két mozdulattal le lehet venni, és kézzel kilötyizni.

Alig használtan, gyöngyörű állapotban vettük a teszveszen, 33ezer volt mindenestől - ez az újabb Xspr - tehát a második babó gyűri. Nagyon sok funkciója van, variálható, rengeteg minden van hozzá a lábzsáktól a kétfajta kapaszkodóig minden, szúnyogháló, esővédő, minden.

Sok rajta kukucskáló lyuk, szellőzés nyáron.

[link] ezen a linken a legalsó sorban a bal oldali + a hordozót képzeld hozzá.

+ JÓtanács mindenféleképpen bolygókerekeset vegyél!! ne kelljen mindig emelgetni a kocsit, ha irányt akarsz váltani, könnyen tudj közlekedni pl. boltban, bevásárlóközpontban.

2011. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Én úgy vettem babakocsit,hogy drágát,ami több gyereket kibír és ma sem cselekednék másként!Soha nem vennék meg olyan kocsit,mint Baby merc,Ralf pol,Kunert vip.Nagy,dögnehéz és irányíthatatlan(bocsi,akinek ilyen).Nekem olyan van ,mint az ABC design Cobra,csak fújhatós kerekűben(nekem ez fontos volt),hasonló árban vettem egyébként,mint a Cobra.Most árulom,mert sajnos nem lehet több babám,de életem legjobb döntése volt ,hogy megvettem,mert nagyon imádtam és nagyon megkönnyítette az életemet is,mert egy kézzel irányítható és egyhelyben megfordul.
2011. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

Naná én is minőség párti vagyok mégpedig azért mert kevesebb vele a baj és bosszúság! de az ABC Cobráról lebeszélnélek túl nagy, nehéz és nem jó na nekem volt ABC rodeom és 4Tecem is mindekettő utáltam mert az ülőrészük meg szűkösre is sikeredett a huazat meg beleizzadós a kupola kicsi és nem tudod a baba arca elé húzni ha süt anap ez engem pl bosszantott, most Maxi Cosi Murám van nagyon szeretem szuper járgány :)

2011. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!