Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nez ki egy babauszas ora?

Hogy nez ki egy babauszas ora?

Figyelt kérdés
alais merulnek a babak?az anyukanak is alakell merulni?nem szeretem az uszodakat,de a picim miatt el mennek.hogyan nezz ki egy olyan babauszas ora?es mire jo pontossan?igaz,hogy a babauszastol a baba jobban nyulik,nol?ja es van olyan eset amikor a baba belekakil?mert az en picim mar egyszer belepisilt(csak eyszer vettem eszre)
2009. febr. 19. 03:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy néz ki, hogy kell úszópelus meg egy kisgatya aminek szoros a szára a lábánál, hogy ha mégis van kaki ne follyon ki. Általában nem kakilnak azért, de előfordulhat. Alámerülni a 2-3. óra után, akkor is csak ha Te is jónak látod. Neked nem kell a víz alá menni, csak fogod a gyereket. Előtte van locsolkodás, hogy megszokja a vizet az arcában. Én azt vettem észre, hogy a mozgásfejlődésének tesz nagyon jót. De jó a kapcsolatotokra nézve is, jó kis játék, megismeri a többi babád, közösségben van és még az immunrendszere is fejlődik. Egyszer nem volt beteg a télen. Mi 11 hetes kora óta járunk, nyáron kihagytunk egy kicsit és októberben újra kezdtük. Most 10,5 hónapos és imádja. Ja, és sosincs gond a hajmosásnál otthon!
2009. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem kell gatyó, elég az úszópelus, de eddig még nem történt baleset. Neked nem kell alámerülni, csak fogod a babád. Semmit nem erőltetnek, adnak útmutatást, de végülis azt csinálsz amihez kedved van. Mi első két órán csak a víz tetején csináltunk siklásokat háton és hason, az arca nem érte a vizet. Aztán köv. foglalkozáson már locsoltuk a kis fejét és a 4-5. alkalommal jutottunk el oda, hogy a gyerkőcöt lemerítettük a víz alá. Nagyon élvezte a kisfiam, egyáltalán nem ijedt meg egyszer sem. Utána jókat szokott aludni! Nagyon sok mindenre jó a babaúszás, itt egy link róla:

[link]


Jó szórakozást!

2009. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kosznom szepem;)
2009. febr. 19. 08:18
 4/6 A kérdező kommentje:
most olvastam ela cikket amit kuldtel.azt irjak,hogy a szoptatos anyukaknak nem javasoljak;(akkor meg varok inkabb.tiszoptassatok a babatokat?
2009. febr. 19. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az elöttem írók leírtak mindent amit tudni kell.Elolvastam a cikket.A cikk írója nem tudom hova jár babaúszásra,de a babák vize meleg.Nekem nem okozott tejtermelés csökkenést,inkább még jobban beindul tőle.Szoptatom 9 hónapos babámat és mellette járunk úszásra.
2009. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom;)
2009. febr. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!