Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam rá az 1 éves...

Hogy szoktassam rá az 1 éves kislányomat, hogy egyedul igyon?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem akarja megfogni az uveget. Van fogantyúja is. Inkább elkezd sírni, vagy megfogja, s nekem adja, hogy itassam ot. Meg tudja fogni, de nem emeli fel, s ha mutatom neki, akkor elengedi rogton. Fekve gond nélkul tudja fogni, dehát nem ihat mindig fekve. Lusta lenne felemelve tartani az uveget?
2011. márc. 7. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugi! az enyém 2és fél, és még mindig ezt csinálja. Tud de nem akar
2011. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy az egybe mintha az én lányomat irtad volna le. Pont ugyanezt csinálja. Fekve szépen iszik, de álva ülve, itatni kell, mert nem emeli meg az üveget!

Szerdán lesz 1 éves. Szerintem majd idővel emeli. Most igy kényelmesebb neki!

2011. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hónapos lesz, és kb. két hete érdekli a dolog, csőrösből és sima üvegpohárból is lelkesen próbálkozik.

Addig inkább szomjanhalt, de a kisasztalra tett kulacsához hozzá nem nyúlt volna....

2011. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi, megnyugtattatok. Már azt hittem, csak az én lányom ilyen kis kényelmes, vagy én csinálok valamit rosszul.

Amúgy az egedul evés sem érdekli. Sot tobbnyire csak úgy eszik, ha kozben valamivel lekotom. Hiába adok a kezébe kanalat, eldobja.

2011. márc. 7. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is szerdán lesz 1éves Ő már teljesen egyedül iszik a csőrös pohárból,ülve is állva is és szépen megemeli.
2011. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem add a kezébe az üveget, ha akar lefekszik és iszik, vagy rájön, hogy ülve is megemelheti. nem kell megmutatni, csak add a kezébe. A lányom már régóta egyedül iszik üvegből, ahogy megfogta az üveget és képes volt megtartani, elengedtem az üveget. Ha megfogom, akkor ő is elengedi, de ha csak a kezébe adom, szépen iszik magától. 14 hós
2011. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ha a kezébe adom, akkor vagy eldobja és elkezd sírni, vagy visszaadja, hogy itassam :-)
2011. márc. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!