Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomat, hogy...

1 éves kislányomat, hogy szoktassam le a verekedésről?

Figyelt kérdés
Hiába mondom neki 100%, hogy nem szabad mint ha meg se érte, próbáltam hogy nem foglalkozom vele vagy ott hagyom mikor üt de az csak addig használ! Miért csinálja ezt? :(
2011. jún. 23. 09:52
 1/6 Christina A. ***** válasza:

Háát, nem tudom.... mi van , ha azért csinálja, hogy fölhívja magára a figyelmet!!!???

Csak akkor verekszik , ha nem rá irányul minden figyelmed??

Viszont ha megszidod akkor legalább teljesen rá figyelsz!!!Ezzel végülis sikert ér el.

De, lehet, hogy azt hiszi ezzel megmutathatja, hogy ő milyen erős, ezzel akar elismerést kicsikarni....persze sikertelenül...


Mivel én is gyerek vagyok és sokféle képpen tudok gondolkodni ezek a tippjeim...


Ezeket a jelenségeket gyakran figyelem meg az osztályomba...


Van aki pl.: azért csinál fura dolgokat, mert nem figyelnek rá eléggé...sajna van ilyen


Ne értsd férre!!! Lehetsz jó szülő ettöl függetlenül!!!

2011. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy bünti sarok. Egy perc büntetés ha ilyet csinál.Nálunk bevált.
2011. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Christina A. ***** válasza:

előző...vagyok..

Ha majd nagyobb lesz és nem segít semmi vidd el szihológushoz vagy irasd be valamilyen küzdő sportra...

De, a sport nem mindig segít elsülhet visszafelé is=többet verekszik majd....

2011. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Christina A. ***** válasza:

Büntisarok??

Háát, nálam ez biztos nem használna!!!

Én néha élvezem ha egyedül vagyok és senki nem abajgat!!!

2011. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem mindig csinálja csak ha eszébe jut de így van a harapás is. Van hogy nincs semmi előzménye játszik egyedül egyszer csak fel áll oda jön és üt vagy harap de persze nem csak engem az apját is vagy ha van itt valamilyen gyerek sajnos őt is :(

Vagy tegnap is feküdtünk az ágyon nyugodtan megfordult és vége volt a nyugalomnak. Kinövi? Más 1 éves is ilyen?

2011. jún. 23. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is csinálta a fiam.Én elmagyaráztam neki hogy ez nekem fáj,és közben erősen fogtam a csuklóját.Amikor ujra próbálta megint megfogtam és mondtam neki hogy "Meg ne próbáld!"és a csuklószorítás az bevált.Kicsit kellemetlen neki és okos gyerek tudja hogy én is hasonlóan érzek ha megüt.Utána az ő kezével megcirókázom az arcomat és mondom hogy ezt szeretem.Nálunk bevált.Most ha mérges inkább a játékait vágja földhöz vagy magát:)
2011. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!