Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes vagy hónapos...

Hány hetes vagy hónapos korában fordítja át a fejét a baba egyik oldalról a másikra zökkenőmentesen hasonfekve?

Figyelt kérdés
Az enyém 8 hetes, de "akadozva" megy neki.
2009. febr. 19. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez babafüggő. az én manóm 1 hetesen már simán forgatta a fejét. tedd szerintem többet (sokat) hasra,akkor is,ha utálja,nappal nyugodtan altasd hason,az is segít
2009. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hason fekve a lányomnak az első perctől ment, még a kórházban.
2009. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor rendesen le vagyunk maradva. :(

Sajnos sír nagyon, ha hasra teszem, de akkor próbálgatjuk.

2009. febr. 19. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám 3 hónapos, és UTÁL hason! Már elértük azt, hogy ha hasra rakjuk, akkor felemeli a fejét, de nme sokáig tudja tartani... Nagyot keveset van hason, mert nem szereti! Csak azért rakom hasra naponta egy 5-10 percet, hogy erősödjon a hátizma, másért nem nyargatom!
2009. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Butaság, hogy rendesen le vagytok maradva. Az én fiam sem szeretett hason lenni, csak 8 hetes kora óta tudom úgy tenni. Azóta úgy tud a legjobbakat aludni. Ő tartotta a fejét már pár hetesen, de úgy igazán forgatni, és megtartani csak azóta tudja a fejét. Ne aggódj, ez tényleg nem azt jelenti, hogy le van maradva. A babák nem egyformán fejlődnek. Majd ha már tud forogni, akkor úgyis többet lesz hason.
2009. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást!
2009. febr. 19. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám most 4,5 hónapos, Down - szindrómával szuletett. Ezeknél a babáknál alapban gyengébb az izomzat. Eleinte nagyon féltem, mire lesz képes ezen a téren, de alig 1 hónaposan hason fekve forgatta a fejét, felemelte és rovid ideig meg is tartotta. Most nem nagyon szeret hason fekve - bár tornáztatni kellene a hátizmok miatt - egy idő után sír. Ne aggódj, a Te babád sincs lemaradva, van még rá bőven idő. Minden baba másképp fejlődik, ahogy az előttem levők is írták.
2009. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is már a kórházban átfordította.
2009. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!