Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik nappal és...

Mennyit alszik nappal és éjszaka 1,5-2 éves gyermeketek?

Figyelt kérdés

Este mikor teszitek le aludni?

Az én lányom 1,5 éves. Este 8-kor már mindig alszik és reggel 6:30-7 között kel fel. Napközben 1-2 órát szokott aludni. Az ismerőseim azt mondják túl sokat alszik éjszaka és hogy ne tegyem le ilyen korán


2011. márc. 8. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. A fiam is pont így alszik:-)
2011. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam este 8 fél 9-közt alszik el, másnap reggel 8-ig simán szundikál. Napközben ő is egyszer alszik kb. másfél-két órát.

Szerintem meg épp hogy kell az ilyen babáknak éjjel az alvás, egyáltalán nem alszik sokat.

2011. márc. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért aludna túl sokat? Nagyon jó, hogy ennyit alszik!
2011. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves, este 9-től reggel fél 8-ig alszik általában, valamint ebéd után (fél 1-1 óra körül teszem le) alszik 2-2,5 órát. Tehát, nagyjából ugyanannyit, mint a Tiéd, pedig idősebb. Ki mondja, hogy sokat alszik kislányod? Azok az ismerőseid, akiknek rossz/keveset alvó gyereke van? :-))
2011. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Este 8-9 között alszik el, reggel 8-kor ébred, és délután 13 óra körül alszik 1,5-2 órát.
2011. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, 17 hónapos lányom is pont így alszik. Van hogy napközben még 2,5 órát is alszik.
2011. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22 hónapos kisfiam este fél 10 körül alszik el és reggel fél 9 körül ébred.

Délben 1 órát alszik ugyhogy szerintem nem sok.

2011. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!