Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni 10 hónapos...

Mit adtok enni 10 hónapos babátoknak? Mi van tiltó listán, pl:méz, liszt, cukor, fűszerek, mustár, Stb Konkrét dolgokat irjatok!

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

liszt és fűszerek nincs tiltó listán 10 hósnak! sőt, most azt mondják 4-6 hónap között az anyatejes babáknál is be kell vezetni a glutént


tiltólista: méz, aprómagvas gyümölcsök, tej, füstölt husok, bizonyos fűszerek, déli gyümölcsök, bab, lencse, tofu, tojásfehérje, kacsa, liba, kecskesajt, olajos magvak


fűszerek amiket ehet: hagyma, petrezselyem, kapor, bazsalikom, lestyán, kakukkfű

2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tészta,méz,cukor mérsékelten(pl babapiskotán oké,de plusszba nem kap)..
2011. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem valahonnan a Nagy Babaszakácskönyvet /sajnos már nem tudom, hogy honnan/. Abba nagyon jól le vannak írva hogy hány hónapos kortól mit ehet a baba, meg vannak receptek is benne. Az én kisfiam 15-én lesz 11 hónapos. Én mindent adok neki, kivéve:méz, tej, tojásfehérje, erős fűszerek. Még nem volt semmitől sem baja.
2011. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én adok neki déligyümölcsöt(narancs/lé,banán,kivi,mangó),tojássárga,sajt, joghurt,túró,tészta.
2011. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok!Olaj margarin,liszt lemaradt!
2011. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,sokat segitettetek!A lisztet nem nagyon mertem neki adni,a többivel jól állunk!:)
2011. márc. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!