Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom esténként 1 órán át...

Kislányom esténként 1 órán át sír, hisztizik, ha leteszem aludni, függetlenül attól, hogy pl. már a kezemben elaludt. Napközben és az éjszaka nincs ilyen gond (azonnal elalszik), csak a fürdés utáni alvásnál. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos
2009. febr. 19. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem éhes?
2009. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem éhes, és már rengeteg mindent kipróbáltunk - etettem, feküdtem mellette, sétáltam, énekeltem neki, átöltöztettem, vastagabb-vékonyabb takarót raktam rá, de semmi :(
2009. febr. 19. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
vacsi után mielőtt letennéd bújj össze vele kicsit 15 percet vagy ahogy jól esik puszika simi és utána próbáld meg letenni. van éjjelifény? lehet túl sötétbe van. párásító? nem e hasa fáj. gondold végig min változtattál amióta sír.
2009. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl gyakran váltogatod a módszereket és kísérletezel.A mi babánk is nagyon nehezen alszik el este, szerencsés, akinek jó alvó a gyereke.Mi egy hónapja kombináljuk a "felveszletesz"t az "aludjjólgyermekem"mel.Most kezd javulni a helyzet.
2009. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kislányod? A kisfiam 5 hós, 2 hete gyakoroljuk a felveszleteszt, kicsit átszabva ránk, mert a kiságy fölött nem nyugszik meg, el kell fordulnom vele, közben sutyorgok a fülébe h mennyire szeretjük, h milyen fáradt és hogy mi volt aznap, mi lesz holnap stb stb... Az utobbi 2 napban már csak letesz ( akkor veszem fel ha sír, illetve nem az alvás előtti nyöszörgése van) volt és álomba mantrázta magát, tegnap már csa 1/4 óra kellett neki. Amig elszundít a hasát simogatom, végül már csak rajta tartom - még mindig háton alszik csak- és miután látom h tényleg elaludt még vele maradok- az elején kb 15-20 perc múlva felébredt és kezdhettem előről. Egyenlőre nappal nem működik - nappali alvás gondunk van amióta megszületett...

Ha már fel tud állni akkor már csak a letesz a módszer, de arról még nem tudok írni... Kitartás!

2009. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! A 3. válaszolónak annyit tudok mondani, hogy nem váltogatjuk a módszereket. A letesz-felvesz-nél maradunk, de mostanság sajna nem használ. Kb. 2 hete csinálja...de nagyon köszönöm az ő válaszát és a többiekét is!
2009. febr. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!