Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet ilyenkor őszibara...

Honnan lehet ilyenkor őszibarackot és meggyet szerezni, ami nem tartósított, nem cukrozott stb. , hanem natúr?

Figyelt kérdés
6 hós babámnak akarom adni
2009. febr. 19. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
hipp bio
2009. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mármint bébiételre gondolsz? én nem akarok üveges kaját adni neki, rendes gyümölcsöt szeretnék, ami le lett fagyasztva natúrban. már sajnálom, hogy nem voltam előrelátó és nem fagyasztottam.
2009. febr. 19. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb hipermarketben találsz fagyasztva.Úgy tudom azok natúrok.
2009. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. febr. 19. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Lidl, Spar, Tesco, Cora, Coop, bárhol kapsz fagyasztott meggyet, cseresznyét, ami nem cukrozott, nem tartósított viszont barackot ilyenkor csak konzerveset vagy üvegeset tudsz venni, de a konzerv barack tartósító mentes csak cukor van benne, de az is minimális, mivel édes maga a gyümölcs, de a light barack konzervben cukor sincs, szóval nyugodtan megveheted szerintem.
2009. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spar-ban van barack is fagyasztott.
2009. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm. tök jól esik, hogy ennyi segítséget kapok itt. ilyen pitiáner kérdéssel nem akarom felhívni a védőnőt, ne nézzen hülyének, hogy még ennyit sem tudok:)

de tényleg, addig nem volt szükségem ezekre a termékekre, éppen ezért nem is tudom, honnan lehet beszerezni.

2009. febr. 19. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Tescoban, Auchanban is láttam fagyasztott barackot, én is vettem a múltkor
2009. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!