Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ebédel? kisfiam 9...

Miért nem ebédel? kisfiam 9 hós, csomó ideig tök szépen megette a zöldséget, husit, de mostanában csak az édeset. Kevertem almát az előbb a kajájába,40 perc alatt 5 kanállal evett meg belőle.

Figyelt kérdés

képes 9-től 16:45ig nem enni, de a zöldséges husis kaját akkor sem eszi meg....

TELJESEN TANÁCSTALAN VAGYOK...

ha édeset adnék neki délben is, amiben nem érzi a zöldség ízét, azt meg falná...

de szüksége lenne a rendes kajára is... nemtom mit tegyek...


2009. febr. 19. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még? Mikor jött a fogunk, volt hogy 3 napig csak szopizott.Nekem is 9 hós a lányom.

Először csak banánnal vagy körtével keverve ette meg a főzelékeket, majd kipróbáltam egy receptet, azóta megeszi gyümi nélkül is. Pl.brokkli,krumpli,citromlé és 1 kávéskanál olaj. ezt lehet salátával, spenóttal stb...IMÁDJA! Próbáld ki. Vagy keverd almával,mint ahogy leírtad, de sült almát adj hozzá. Az én lányom kb. 1 hónapja eszi csak a nyers almát.Sok sikert.

2009. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Próbáltad már a gyümölcsöket husival keverni? Nálunk az jött be (banán-alma-csirke, őszibarack-alma-csirke stb.) és szerencsére sikerült visszaszoktatni a zöldségekre. Nálunk is volt ilyen hullám és mivel a gyerekorvosunk azt mondta, hogy az a lényeg, hogy egyen, nem az, hogy változatos legyen, így azt adtam, amit szeretett. Bár azért néha csaltam. :))) De mostanra szépen visszaállt és megint megeszik mindent. Lehet, hogy csak ráunnak egy ideig.

Ja, most jut eszembe, hogy vettem a bio boltban burgonyapelyhet és azt is csempésztem neki a gyümölcsös husihoz, hogy mégis legyen benne valami laktató. :)))

2009. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2009. febr. 20. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!