Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam be a gyógyszert?

Hogyan adjam be a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Már mindenhogy próbáltam, fecskendővel, kanállal, gyógyszeradagolós cumival, figyelmét elterelve, szopi, illetve ebéd közben, de annyira émelyítő az íze, hogy csak öklendezik tőle. Felhívtam a gyerekorvost is, aki szerintem tök bénának nézett, annak is érzem magam, és azt mondta szuri lesz. Nagy nehezen cumisüvegből teával hígítva beletukmáltam! Már előre félek az esti adagtól!!! Van még valaki akinek a babája rosszul van a gyógyszertől? Ti hogyan adjátok be?

Segítsetek!!! Köszi!


2009. febr. 19. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
szia, mi két évesek vagyunk éppen betegek, eggel este nekünk is ez megy, mert keserű sz.rt kapott:) s kedden írta fel, elsőt ki is hányta, tegnap kértem másik gyógyszert...ez se jobb...hát én kanálba teszem s jól felhígítom gyümilével, így beveszi, de így hosszabb ideig tart, össz 4 ml t kell szednünk, de kb 5 szöri adagba veszi be, pár perc alatt...s utána sokat iszik, így nem jön vissza neki, meg figyelmét elterelem.
2009. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Az én babám 8,5 hónapos. Legalább tudom, hogy nem csak mi vagyunk így. Lehet megpróbálok én is valami gyümilevet, de van hogy azt se nagyon issza! Köszi! :-)

Jobbulást Nektek!

2009. febr. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!