Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok hasonló sport...

Ajánlanátok hasonló sport babakocsit mint a hauck malibu?

Figyelt kérdés
ez tetszik igazából,de sajnos sehol nem találok használtan,párom meg azt mondta max 20ezret ad ki érte. :S Van egy bergon 2xd babakocsink,szeretem is,csak nagyon nagy meg nehéz.és igy nyárra-tavaszra szeretnék egy könnyű kis sport kocsi,és ez nagyon megtetszett,ma élőbe is megnéztem a brendonba,nagyonjó......ha esetleg tudnátok használtan 20ezer ft körül,megirjátok?Vagy ehhez hasonlót.Nagyon tetszik benne hogy az első kerekei közelebb vannak egymáshoz mint a hátsók(remélem érthetően irtam le),de mégse 3kerekű.Ha van hasonló kb 20ezerért légyszi irjátok meg,köszönöm!
2011. márc. 8. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Múltkor 10.000-rel olcsóbb volt kuponnal a Brendonban.

Hasonló még az Espiro:

[link]

de szerintem használtan ezt sem veszed meg 20 ezerért.

Sőt, lehet, hogy használtan ilyet sem találsz.

Ennyit tudtam segíteni :(

2011. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, nekünk Malibu van, nagyon szeretjük!!

Lehet, hogy drága, de szerintem megéri az árát!

Nem bántam meg, hogy megvettük!

2011. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,tudom hogy jó,mert sokan dicsérik,meg ahhoz képest nem drága,csak a párom nem veszi meg,mert azt mondta,anno mikor vettük a babakocsit,hogy én direkt olyat választottam,amit később sport kocsiként is lehet használni.Ez igaz,csak hát olyan nagy,sehova nem férek be vele....10ezerrel olcsóbb volt a brendonba kuponnal?Húú..inkább ne is olvastam volna ezt....:S :)
2011. márc. 10. 12:56
 4/5 A kérdező kommentje:
ja most látom hogy ugyanaz a 2személy,legalábbis gondolom,de nem biztos:)A százalék alapján.
2011. márc. 10. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, u.az voltam. :)
2011. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!