Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4,5hós és megfázott!...

A babám 4,5hós és megfázott! Szegénynek taknya nyála egybe folyik! Mit adhatok neki? vettem orr cseppet és szirupot is, mert nagyon köhög! Mit adjak, hogy hamar múljon és én mit szedjek (szoptatok)? Hányszor lehet kiszívni az orrát?

Figyelt kérdés
milyen teát adhatok,hogy ne hideg vizet igyon!ja,a tejpépekbe mit lehet keverni és hogyan?már csak azért kérdezem a szívást,mert ha többet szívom,akkor jobban termelődik igaz?
2009. febr. 19. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvosnál nem voltatok? Milyen színű a váladék az orrában, ha sárágs zöldes azonnal doki. Én náthával is elvittem, írt fel calcimus injekciót, amit szájon át kell adagolni és pikk pakk rendbe hozta. Szívni annyiszor lehet, ahányszor szükségét látod, de előtte, fújdd be sterimárral, az jól feloldja a váladékot. Ha szoptatsz, minden szopi előtt tisztítsd ki az orrát, hogy tudjon nyugodtan enni.

De vidd dokihoz.Egy náthának is lehetnek csúnya szövődményei ilyen piciknél.

2009. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan ez van a 6 hós babámmal. én szívom az orrát és rinatiolt adok neki. ne vidd el a rendelőbe! tele van betegekkel, nem kell tetézni a bajt. én felhívtam a dokit, ő ajánlotta a fent leírtakat.
2009. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cebion cseppet is adhatsz neki (c vitamin).
2009. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!