Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kompban kiviszitek babátokat...

Kompban kiviszitek babátokat az udvarra?

Figyelt kérdés

9hónapos kisfiam már kezd totyogni és nem szeret a babakocsiban lenni=(

a konyha előtt le van járólapozva a terasz oda vittem ki amíg főztem ma.


2011. márc. 9. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi kidobtuk a kompot. Balesetveszélyes, könnyen fejre állhat vele és nem is egészséges mesterségesen jártatni a babát.
2011. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én is elleneztem egész addíg míg anyóséknál bele nem tettük és láttam, hogy mennyire élvezi=)

napi 1órát van benn kb amíg főzök...szerintem annyi nem árt és mellette ugyanúgy mászik feláll és totyorog:)

meg másban amúgy sem nagyon tudom kivinni a levegőre az pedig kell neki:)

2011. márc. 9. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Erről kérdezd meg a gyerekorvosod,vagy egy gyógytornász véleményét. Nem fog sok jót mondani és az egy óra napi szinten nem is kevés. Hagyd inkább mászni.
2011. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én amikor pl. nyáron gyomláltam vagy ilyesmi addig mindig úgy vittem ki a manót hogy beletettem a kompba.


Nem tudom hogy egy normális komp mitől baleset veszélyes??

Majd egy évig használta a kisfiam, napi szinten és soha nem volt semmilyen balesete.Pedig a házban a nappali és a folyosó közt szint különbség van, és ott sem borult le vele.

2011. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokmindent mondanak hogy ez meg az nem jó.

Mi is használtuk a kompot bent is meg kint is.Kint imádta mert sokmindent látott.Igaz egyszer szegélyen ment le és fejre állt akor megijedtem de onnantól kezdve nem mentünk arra az udvaron.Minél nagyobb lett annál inkább rájött hogy akadálynál fel kell emelnie kicsit.

Nyugodtan vidd ki szerintem.

HOgy ki milyen szakember mit mond azt meg már annyira nehéz kiszűrni hogy mi a jó és mi nem.Az egyik azt mondja a másik meg ezt.....

2011. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a mi utcánkban egy néni nyáron mindig azzal "sétáltatta" az unokáját, húzta maga után a kis kompolót.
2011. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat=)

nem tudom elképzelni hogy mien baleset érhetné a lezárt teraszon a kompban, semmi nincsen mist kint csak egy kis asztal amire rakok neki játékokat és letudja onnan venni! más megoldás meg nem jutott eszembe hogy hogyan lehetne levegőn hisz a babakocsiban utál lenni!

vigyem ki a kiságyat hogy szabadon tudjon mozogni???

2011. márc. 10. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted, akkor miért kérdezed. Én csak leírtam a véleményemet, azt gondoltam azt kérdezed. Olvasgass utána a neten, hogy milyen balesetek fordulhatnak elő, ha fejreáll a gyerkőc és légy óvatos a komppal.
2011. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!