Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SZMOG! Kiviszitek a babátokat...

SZMOG! Kiviszitek a babátokat a héten?

Figyelt kérdés
most hallottam a TV-ben, hogy szmog riadó van, gyerekeket ne vigyük ki.
2011. jan. 31. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
igen
2011. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, a nagyot oviba visszük, és érte is megyünk. Kb 2x30-40 perc.
2011. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
én ugyan nem hallottam közvetlenül, de a tesóm figyelmeztetett rá, hogy most nem kellene eröltetni a levegőzést pár napig. hallgatok rá, most "szobafogságban" maradunk, amíg nincs légmozgás, ami kitisztítja egy kicsit a levegőt. egyébként is rettentően hideget érzek, engem ez a január végi kemény fagy már nagyon megvisel, így nincs is kedvem kimozdulni.
2011. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Muszáj lesz, holnap pl oltásra megyünk.
2011. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez Bp. csak?
2011. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Én kivittem kb 40 percre, a lakásban is nyitott ablaknál szoktunk lenni, bezárva mégsem lehet...
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nyíregyházi széli kertváros. (áálítólag a városban is szmog van) a központtól 8-10km-re lakunk, városhatártól 5km-re. kivittem a teraszra a 6 hónapos lányomat fél órára.
2011. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Igen, mert valahogy be kell vásárolni. Itthon meg nem hagyom egyedül a gyereket. Én például falun nőttem fel, ahol ilyenkor télen mindig füstös a levegő a tüzelések miatt, hónapokon keresztül lehetett érezni a levegőben, de oviba, suliba járni kellett, mégsem lehettünk bezárva hónapokig...

Fel van ez egy kicsit nagyítva.

2011. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Miskolc,majdnem belváros.Nem hiszem,hogy ma kimegyünk.Max. a bolt.
2011. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Debrecen.Nem megyünk és nemcsak a szmog miatt,hanem mert ekcémás is és a hidegtől már sebes a kis pofija is :(((!Úgyhogy börtön van,míg jobb nem lesz az idő!Hétvégére javulást mondanak!!!!
2011. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!