Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 8hós, már eszik szilárd...

Babám 8hós, már eszik szilárd dolgokat, de mellette szopizik is, viszont megint nincs két napja széklete?

Figyelt kérdés
Aggódnom kellene?neki ezekből már volt egy bélműtétje,de akkor még csak szopilt,mts viszont már eszik.Gond?
2011. márc. 9. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor a babám nagyon székrekedős volt, babáknak való Mira vizet adtam neki. Reggel kell langyosan meginnia egy fél decit:)
2011. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki még, h éhgoymorra adsz neki (vagy kajcsi előtt) 1-2 kávéskanál olívaolajat. Ha elmúlik a székreki, akkor nem kell több olaj éhgyomorra, mivel a túl sok olaj megterhelheti a májat. De a székreki ellen kiváló.
2011. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld tornáztatni, húzogasd a lábát le-fel és körkörösen, vagy simogasd/masszíroszd a pocakját körkörösen, ezt akár fürdés közben a meleg vízben is, mint a pici babáknak szokták. De ha még 1-2 napmúlva sem lenne kaki, én megmutatnám dokinak, mivel ebből már volt műtéte, és mivel már szilárd ételt is eszik, és az nem jó, ha begyűlik a kis beleibe.
2011. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!