Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok hányszor...

TKI Ibolya kérdése:

7 hónapos babátok hányszor szopizik egy nap és mit eszik mellette és hányszor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még csak a gyümölcsöt eszi meg, azt napi 2x, ha főzök neki húslevest, vagy mást, csak nyammog rajta, de jelentősebb mennyiséget nem eszik meg belőle. Így marad a szopi. Neked?
2011. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggel meg éjszaka csak szopik, a többi étkezése szilárd, időnként megszoptatom, de tök rendszertelenül.
2011. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem kb 5-6 alkalommal szopizik egy nap.Reggel változó hogy mikor kezdi van hogy négy órakor de van hogy csak hatkor kell.Ebédre már teljes adag kajcsit eszik amit én készítek neki és vacsizni is szokott,de ebéd után és vacsi után is cicizik még.Uzsonna ritkán van ő inkább szopizik helyette.A reggeli pedig szopi után amikor én is reggelizem már pár falat vajas sajtos kenyér illetve zsemle.
2011. okt. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!