Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kunert babakocsi, tapasztalato...

Kunert babakocsi, tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Nekem sikerült megvennem az egyetlen nyikorgós kerekű babakocsit, vagy másnak is van negatív tapasztalat ezzel a babakocsival?
2011. márc. 9. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon rosszakat hallottam róla,sajnos az ár tükrözi a minőséget. Én is majdnem ilyent vettem,de itt olvastam többektől,h milyen rossz ezért inkább mást választottam.
2011. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Bergon van-úgy tudom ez egy cég-és nyikorog a kereke néha,ha megpakolom a bevásárló kosarat akkor jobban.
2011. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor nyikorog, ha átfordítom a tolókart, és a baba előrefelé néz. De komolyan, ez legyen a legnagyobb bajom...Majdnem egy éve használom a kocsit, és nagyon szeretem. Semmi bajom vele. Szerintem egyáltalán nem rossz babakocsi.
2011. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 hónapja használom, ezt a kis nyikorgást leszámítva semmi bajom vele, imádom én is, csak azt hittem, hogy énv agyok egyedüli akinek nyikorog.
2011. márc. 9. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Örülj neki, hogy a tiédnek csak a nyikorgás a baja! :)

Én egy fél oldal negatívumot tudnék még írni!!!

Gyűlölöm ezt a kocsit!!

2011. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Olyan sok problémád van vele,említenél párat?
2011. márc. 9. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Erősen balra húz, a séta végére már leszakad a karom és a vállam, mert annyira rá kell tartani.

Vagy ha épp nem a tolókart húzom vmelyik irányba, akkor emelgetni kell a kocsit, egyenesbe kell hozni. Már sajnálom benne a gyereket!

A kerék után egyszer szaladni is kellett.

A tolókart átfordítva a kocsi irányíthatatlan!

Az autóba még úgy sem fér be, ha leszedjük a kerekeit.

A pelenkázótáska is egy nagy 0.

A háttámlát nagyon nehezen lehet állítani.

Egyik ismerősömnek is ilyen van, szintén olyan sz@r, mint a miénk! Pedig nekik még cserélték is, de az sem jobb semmivel!

A nyíregyházi Mesi bababoltban vettük mindketten, (tikotiko.hu) lehet, hogy csak ott árulnak selejtest????

Nem tudom, Te hol vetted...

2011. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A háttámlát én még nem próbáltam állítani, remélem nem lesz vele gond. Egyébként én is ott vásároltam:(

Na szép jövő elé nézünk így:(:(:(:(

2011. márc. 10. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!