Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A TV-ben reklámozott Otrivin...

A TV-ben reklámozott Otrivin orrszívó az porszívóra szerelhető?

Figyelt kérdés

A gyógyszertárban nem tudták megmondani így nem vettem meg.

Tud valaki segíteni?Esetleg ajánlanátok valami jót ami nektek is bevált?


2009. febr. 19. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,nekem ilyen van: [link] (arianna orrszívó) Ez rácsatlakoztatható a porszívóra,patikában lehet kapni,műanyag,így nem törik.

1300-1400 körül van az ára.

Kerestem az otrivint is de sehol nem irja,h porszívós-e..

2009. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otrivin Baby orrszívó + 2 db puha orrszívófej / Otrivin Baby 8 db eldobható, puha orrszívófej


Orvostechnikai eszköz.


Az első lépésben feloldott orrváladék eltávolítására javasoljuk az Otrivin Baby orrszívót. A szívócső kimeneti nyílásán keresztül szájjal lehet szabályozni a szívás erősségét. Az eszköz használata nem jár zajjal, így nem kelt félelmet a kicsikben. A baba orrával érintkező szívófej eldobható, így fokozott higiéniás körülményeket biztosít. A szívófejek külön, 8 db-os kiszerelésben is forgalomba kerülnek. Korhatár nélkül ajánlható. Igény szerinti gyakorisággal használható.


Ezt találtam,szóval szerintem ez nem porszivós

2009. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezek szerint tényleg nem porszívós.

Akkor ki próbálom azt az Arianna orrszívót.

2009. febr. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!