Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szájmaszkban vagyok, akkor...

Ha szájmaszkban vagyok, akkor van esély, hogy babám megússza a megfázást, amibe én belestem?

Figyelt kérdés
Elkezdett folyni az orrom, na még nem vészesen, egyből kúrálom is magam ezerrel, de már a szájmaszk is rajtam van, és jól kiszellőztettem a szobánkat reggel, mielőtt behoztam a pindúrt.Van így esély, hogy ne kapja meg?Kicsit félek, nehogy a hosszú hétvégén legyen pont beteg, mikor nehezebb eljutni a doktornéninkhez is....
2011. márc. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Párom most volt influenzás - magas lázzal, derékfájással, köhögés, torokfájás -, maszkban volt, gyakrabban mosott kezet, és kézfertőtlenítő zselét is használt, és nem kaptuk el tőle.

De nagyban függ attól is, hogy a picinek milyen az immunrendszere, mennyire ellenálló a szervezete. Mindenesetre így csökkented rá az esélyt, az biztos.

2011. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindent megtettem, de sajnos mégis elkapta tőlem a kisfiam. Így most már 1,5 hete beteg...
2011. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor nagy eséllyel semmi baja nem lesz, mert a szervezetedben levő immunanyagok is védeni fogják, hiszen megkapja őket az anyatejjel. Múlt héten lázas beteg voltam, iszonyúan köhögtem, de a babócámnak semmi baja nem lett (hála Istennek!). Jobbulást!
2011. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!