Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha nem mindig kóstolt...

Nagy baj ha nem mindig kóstoltatok?

Figyelt kérdés
7hónapos mult a fiam,és vannak olyan bébikaják,(üveges)amik felbontás után csak 1napig használhtó fel.Na most ugye ha kóstoltatok,az 3nap kb.Nagy baj ha annyit adok neki amennyit megeszik?AZ egésszel megeszi mondjuk tuti,mert annyit szokott.Tudom hogy az allergia-hasfájás...stb miatt kell kóstoltatni,de ezek olyanok,amik húsok,pl pulyka,spenót,meg paradicsomos főzelékek,tészta,amiktől nem hinném hogy nagy baja lehet ha megeszik egyből annyit amennyi jólesik neki.Szerintetek?Adhatom neki az egészet?
2011. márc. 10. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál én nem tudtam kóstoltatni, ugyanis követelte. Mindenből rögtön megevett fél üveggel. Soha nem volt baja.
2011. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor kicsit megynugodtam:) Ő is első perctől 1üveggel megeszik,de ha 2-t adnék,annyit enne.....(már kipróbáltam)
2011. márc. 10. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
én sem kóstoltattam , csak nagyon az elején, egy adagot evett a babám mindenböl és soha semmi baja nem lett, már 7,5 hónapos
2011. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy jól eszik. Az enyémnél folyton ki kell dobni a kaját, mert 5 kanál után összeszorítja a száját. Jó, ő még csak 6 hónapos. Biztos odaadnám neki az egészet, ha kérné.
2011. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Ami nem izlik neki,annál ő i összeszoritja:) Pl cékla,brokkoli,zöldborsó,ezeket a mai napig nem eszi meg,akárhogy csinálom,akármivel keverem.
2011. márc. 10. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem kóstoltattam semmit!!Mindenből annyit evett, amennyi jól esett neki.

Az első evése 4 hónaposan fél szelet sütőtök volt anyatejjel turmixolva, mind meg ette és még rá cicizett.

Már másnap nem is sütőtököt adtam

2011. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem kóstoltattam! Annyit evett, amennyi jól esett neki.

Sosem volt baja.

2011. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor jó.Eddig én kóstoltattam,igaz már másnap odadtam neki a többit,de már azért elég"nagy",meg ezek már nem olyanok amiktől fájhat a hasa,vagy nagyon allergizálna szerintem.Ő is a legelső kóstoltatásnál megevett 1 egész üveggel,és mellé még 180-at szopizott,a doki ki is akadt.....de ha neki ennyi kell....mert persze nem fájt utána a hasa,nem hányt.Mai napig annyit enne amennyit "elé rakok".De már nem adok neki cicit ebéd meg uzsonna után,Bő 200g-mot megeszik 1étkezésre,már ez is elég neki,kibir vele 4órát.
2011. márc. 10. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak a "kritikus" dolgokat kóstoltattam. Ld: tejtermékek, puffasztó zöldségek, hal, tojás, tej. De a hallal is pl úgy alakult, hogy első nap kapott kb 1/3 üvegnyit, másnap a maradékot már simán oda mertem neki adni!


Az egyéb húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket nem kóstoltattam, de arra igyekeztem törekedni, hogy ha új ízt adtam neki, azt inkább délelőtt kapja, hogyha mégis valami gondot okoz, akkor lehetőleg ne az éjszakánk menjen rá!

2011. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!