Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kaphatja ugyanazt...

Mennyi ideig kaphatja ugyanazt az ételt hozzátápláláskor?

Figyelt kérdés
Most nemrég kezdtük a kóstolgatást. Eddig semmi sem nagyon jött be. Ma kapott sütőtököt almával, és úgy tűnik ez ízlik neki. Adhatom több napig is egymás után különböző kombinációkban? Vagy csak néhány naponta? Ti hogy csináltátok?
2011. márc. 10. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan gyereket, aki ne szerette volna piciként a sütőtököt. Én 3 napig adtam ugyanazt, növekvő mennyiségben, aztán váltottam.
2011. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A sütőtökkel és a sárgarépával vigyázni kell, a dokink mondta, hogy abból összesen csak max heti 2x kapjon, mert besárgulhat a bőre a nagy mennyiségű karotintól. Én is ismertem egy babát, akinek napokig sárga volt az orra, mire kiürült a szervezetéből :)
2011. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!