Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ilyenkor? Őt...

Mit csináljak ilyenkor? Őt nem lehet kóstoltatni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1-én volt 4hónapos. Orvosi tanácsra kezdtük a kóstolgatást. 3napja kap almalét. Először csak 1-2 babakanállal ma már 5-6ot kapott de annyira ízlik neki, hogy ordít ha nem kap többet. Alig bírja kivárni a következő kanállal szó szerint remeg a fejecskéje érte. Szopi előtt kapja tízóraira. Természetesen alig akarja elfogadni a cicit utánna 5percbe is beletelik mire nagy hiszti árán beéri vele. Mi lessz így ha majd almát kap meg a többi gyümit? Vagy adhatók neki többet is először ha ennyire izlik majd neki a többi kaja is? Mert ez így csak szenvedés szegénykémnek hogy enne és nem kap. Amíg a tízórai nincs kiváltva addig se ebédre se uzsonnára nem kaphat mást csak anyatejet?
2011. márc. 10. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

ne előtte add, hanem szoptatás után. vagy két szoptatás között.

csak annyi a baj, hogy az almalével se nem lakik jól, se nem tápláló, teljes értékű étel.

egyébként pedig nem biztos, hogy minden új étel ennyire fog ízleni neki. az is lehet, hogy ezt is megunja pár nap után.

2011. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kap almát? Nincs tejed? Nekem is javasolta a doki a kóstoltatást, ízlett is a babának, de abbahagytam. 6 hóig kapjon csak anyatejet, az a legjobb.
2011. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!